Advert
Advert
Advert

Türkiye Ralli Şampiyonasında gurup N 1’nciliği ve Yurtdışında düzenlenen ralli şampiyonalarında Türkiye’yi başarıyla temsil eden Ankutsan Ralli Takımı iki ödülünü Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Serkan Yazıcı’nın elinden aldı.

admin
Bu içerik 234 kez okundu.
Advert

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanı Serkan Yazıcı ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen 2018 TOSFED Gala Gecesi iş, siyaset ve cemiyet hayatından birçok ismin katılımıyla gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’in de katıldığı gecede, ralli, trial, offroad, drift, pist, karting, rallikros, tırmanma ve klasik otomobil branşlarındaki ulusal şampiyonaların genel klasman ve kategorilerinde dereceye giren sporcu ve takımlara ödülleri verildi. Ankutsan Rallyteam’in ödülünü Ankutsan A.Ş Kurucu ortağı Mustafa Çakal ve      Co-Pilot Mehmet Köleoğlu birlikte aldı.

Türkiye Ralli Şampiyonasında 2018’de de grup N birinciliğini alan Ankutsan Rallyteam, Portekiz’de düzenlenen Balkan şampiyonasının final yarışması olan  “Rallye Casinos do Algarve” de Türkiye’yi temsil etmiş ve burada zorlu rakipleri arasından 2’ncilikle ayrılmayı başarmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X