Advert
Advert
Advert

Antalya’da SPA sektörünün öncü isimlerinden İlker Balbay, geleneksel hale gelen yılsonu personel gecesinde yaklaşık 60 personeli ile anlamlı bir gece yaşadı.

admin
Bu içerik 1312 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

SPA işletmeciliğinde 28 yıldır faaliyet gösteren İlker Balbay, otel ve SPA kavramını birleştirmeyi yıllar öncesinden hayal edip gerçekleştirdiği Wise Boutique Hotel & SPA’da düzenlenen personel gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Genel Koordinatör Tülay Türkyılmaz,  İC Airport SPA Müdürü Nilgün Şahin’in de katıldığı yılsonu personel ve kutlama gecesinde Antalya sahnelerinin sevilen sesi Aşkın Derya’da söylediği şarkılar ile geceye renk kattı. Yoğun ve yorucu geçen bir sezonun ardından Wise Boutique Hotel & SPA’da bir araya gelen SPA çalışanları, yenen yemek sonrası başlayan eğlence ile moral depoladı.

İlker ve Natali Balbay’ın ev sahipliği yaptığı gecede, eski ve başarılı personellerine teşekkür plaketi de veren İlker Balbay, yaptığı kısa konuşmada, başarı hikâyesini anlatırken, herkese emeklerinden ve başarılarından dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500