Advert
Advert
Advert

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) Başkanı Aykut Ege ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalyalılara 36 yıldır alanında profesyonel hizmet sunan YÖRSİAD üyesi Nazif Eken'i hem mağazasında ziyaret edip sektörel konularda bilgiler aldılar hem de hem de kendisinin verdiği öğle yemeğine katıldılar.

admin
Bu içerik 1188 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

YÖRSİAD Başkanı Aykut Ege YÖRSİAD olarak yeni yönetimin başlaması ile birlikte üyeleri  iş yerlerinde ziyaret etmeye başladıklarını belirterek, Optikce mağazasının sahibi Nazif Eken’e teşekkürlerini sundu.

Başkan Aykut Ege yaptığı açıklamada “YÖRSİAD olarak yeni yönetimin başlaması ile birlikte üyelerimizi ve iş yerlerini ziyaret etmeye başladık. Buradaki amacımız üyelerimizin, birbirimizin ne iş yaptığını daha iyi anlamamız, ticari anlamda iş birlikleri ile bir alt yapı oluşturmamız ve her şeyden önce birbirimizin mekânlarını yakından tanıyıp kaynaşmayı arttırmayı amaçlı ziyaretlerimiz oluyor. Bugün OPTİNÇE Firmasını ve değerli üyemiz Nafiz Eken’i ziyaret ediyoruz. Sağ olsun kendisi bizleri aynı zamanda öğle yemeğinde ağırladı. Aynı zamanda OPTİKÇE Firmasını ziyaret ederek hem mesleği hem de sektörel konularda kendisinden bilgiler aldık” dedi.

YÖRSİAD Başkanı Aykut Ege ve üyelerini iş yerlerinde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Optikce mağazasının sahibi Nazif Eken, amaçlarının birlikte bir şeyler başarmak olduğunu söyleyerek, “Bugün çok değerli YÖRSİAD üyeleri dostlarımızı, Aykut Ege Başkanımız ile birlikte iş yerimizde ağırladık. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Amacımız burada birlikte bir şeyler başarabilmek. Tabii ki öncelik dostluk. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500