Advert
Advert

Agora Alışveriş Merkezi Şubat ayı boyunca gerçekleştireceği birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile çocukların mutluluk adresi olacak.

admin
Bu içerik 460 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Çocukların beğenerek takip ettiği çizgi dizi Robocar Poli lisanslı çocuk gösterisi Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak. Şubat ayı son haftasına denk gelen 22-23 ve 24 Şubat tarihleri arasında saat 13:00 - 18:00 arası çocuk ziyaretçiler Robocar Poli ekibi ile keyifli aktiviteler gerçekleştirecekler.  

Robocar Poli ile Çocuklar Hafta Sonu Tatilinin Tadını Çıkartacaklar!

Birbirinden renkli aktivitelerin yer alacağı “Robocar Poli” lisanslı çocuk etkinliğinde çocuklar hafta sonu tatilini dopdolu geçirecekler. 22-23 ve 24 Şubat tarihleri saat 13:00 - 18:00 saatleri arasında çocuklar Agora Alışveriş Merkezi’nde Robocar Poli ekibi ile buluşarak onlarla söyleşiler, eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek, şarkılarla dans edecek ve hatıra fotoğrafı çektirecekler.

Brooms şehri bir felaket ile sarsıldığında polis arabası Robocar Poli, itfaiye kamyonu Robotruck Roy ve kurtarma ekibindeki arkadaşları, günün kahramanı olurlar. Robocar Poli ekibinin sürprizlerle dolu keyifli maceraları Agora Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak.

Ayrıca, Robocar Poli ekibinin sahne gösterisini de izleyecek olan minikler, sevdikleri çizgi dizi karakterleri ile de tanışma fırsatı elde edecekler. Ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlikte çocuklar “Robocar Poli” ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme şansı yakalayacak.

Agora Sinemaları ve Agorix Tema Park Eğlence Merkezi Hafta Sonunda Çocukları Bekliyor!

Hafta Sonu tatili boyunca Agora Sinemaları’nda birbirinden güzel filmler öğrencileri bekliyor. Ayrıca, Agora Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile çocuklar keyifli saatler geçirerek, hafta sonu tatillerini karnaval tadında geçirecekler. Agora Eğlence Merkezi’ndeki avantajlı kampanyalar ile tüm çocuklar eğlenceye doyacak. “Alışveriş Sepette Eğlence Kredileri Cepte” kampanyası ile Şubat ayında aynı gün içinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlere 20TL, 250 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL değerinde Agora Eğlence Merkezi kredi anında hediye!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500