Advert
Advert

Açıldığı günden bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ile şehrin buluşma adresi olan Agora Alışveriş Merkezi, 16-17 Şubat tarihlerinde her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Dostluk ve Barış Festivali’nin bu yılki adresi olacak. Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan ve Polonya kültür derneklerinin katılımı ile gerçekleşecek festivalde, dans gösterileri, ücretsiz çay tadımları ve konserle Agora Avm, tüm yerleşik yerli ve yabancı misafirleri ağırlayacak.

admin
Bu içerik 533 kez okundu.
Advert

Birbirinden renkli aktivitelerin yer alacağı “Dostluk ve Barış Festivali” etkinliğinde 5 ülkenin kültürleri ile birleşecek ve Agora Alışveriş Merkezi’ni ziyaret edecek misafirler hafta sonlarını dopdolu geçirecekler. 16-17 Şubat tarihleri saat 13:00 - 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek festivale geleneksel pasta kesimi ile başlanacak. Agora Alışveriş Merkezi -1. Kat etkinlik alanında yer alacak sahnede katılımcı kültür derneklerinin hazırladığı yerel dans ve sahne gösterileri ile devam edilecek. 17 Şubat Pazar günü saat 16.00’da Rus yerel sanatçı Janna sahne alacak.

Birbirinden Eğlenceli Atölye ve İnteraktif Söyleşiler Agora Kadınlar Kulübü’nde!

Agora Kadınlar Kulübü’nde ziyaretçiler, hafta sonu tatilinin ve alışverişin yanında her hafta farklı konu ve konuklarıyla, söyleşi ve atölye çalışmalarını keyifli hale getiriyorlar. Kadın Kulübüne etkinliklerinize katılım gösterebilmek için Agora Card sahibi olmaları ve danışma noktasına kayıt yaptırmaları yeterli. 1 Şubat  ‘’ Mandala ‘’, 8 Şubat ‘’Astroloji sohbeti ‘’, 14 Şubat ‘’Aşk Kurabiyesi yapımı’’, 22 Şubat ‘’Aşk Mumu’’ yapım atölyeleri saat 17.00 de sizleri bekliyor olacak. Etkinlikler ücretsiz ve kontenjanla sınırlıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500