Advert
Advert

MarkAntalya yarıyıl tatilinde ücretsiz olarak düzenlediği Dinomania ve Viking Köyü etkinlikleriyle çocukların gönlünde taht kuruyor.

admin
Bu içerik 421 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kentin gözde alışveriş merkezi MarkAntalya, yarıyıl tatilinde ücretsiz olarak gerçekleştirdiği “Dinomania” ve “Viking Köyü” etkinlikleriyle çocukların gönlünde taht kuruyor. Çocukların hayallerini süsleyen kahramanları düzenlediği etkinliklerle sık sık ziyaretçileriyle buluşturan AVM yöneticileri, mutlu çocuklar yetiştirme yolunda ailelere destek oluyor. 19-25 Ocak tarihleri arasında 4-12 yaş çocuklar için gerçekleştirilen Dinomania etkinliğiyle, tarih öncesi çağlarda yaşamış dinozorların büyülü dünyasının kapılarını çocuklara açan AVM’de, çocuklar neşeli vakit geçirirken etkinlik kapsamında düzenlenen atölyelerle el becerilerini geliştirdi. Belirli aralıklarla çocukların arasına katılan dev maskotlar ilgi odağı olurken, o anlarda coşku zirveye çıktı. Dinozorları hayretle izleyen çocuklar ise etkinlik alanından uzun süre ayrılmak istemedi.

26 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Viking Köyü” etkinliği ise Antalyalı çocuklar tarafından heyecanla bekleniyor. Düzenlenecek etkinlik kıtalar ötesinde bir Viking Köyü’nü çocuklarla buluşturacak. Birbirinde eğlenceli maceralara yelken açarken; kalkan boyama, Viking bilekliği yapımı ve hazine sandığı yapımı atölyeleriyle çocukların el becerilerini geliştireceği bu etkinlik ile çocuklar kendilerini 8.yy’da yaşanan Viking devrinin içinde bulacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500