Advert
Advert

Antalyalıların vazgeçilmez buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi her hafta düzenlediği Kadınlar Kulübü etkinliklerine Şubat ayında da hız kesmeden devam ediyor. Mandala Atölyesinden, Astroloji sohbetine, sevgililer gününe özel aşk kurabiye yapım atölyesinden mum yapımına kadar birbirinden renkli ve eğlenceli atölyeler Şubat ayında Agora Kadınlar Kulübü’nde!

admin
Bu içerik 389 kez okundu.
Advert

Agora Kadınlar Kulübü’nde ziyaretçiler, hafta sonu tatilinin ve alışverişin yanında her hafta farklı konu ve konuklarıyla,  söyleşi ve atölye çalışmalarını keyifli hale getiriyorlar. Kadın Kulübüne etkinliklerinize katılım gösterebilmek için Agora Card sahibi olmanız  ve danışma noktasına kayıt yaptırmanız yeterli. 1 Şubat  ‘’ Mandala ‘’, 8 Şubat ‘’Astroloji sohbeti ‘’, 14 Şubat ‘’Aşk Kurabiyesi yapımı’’, 22 Şubat ‘’Aşk Mumu yapım atölyeleri saat 17.00 de sizleri bekliyor. Etkinliklerimiz ücretsiz ve kontenjanla sınırlıdır.

 

Robocar Poli ile Çocuklar Eğlenceye Doyamayacaklar!

Agora Alışveriş Merkezi gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile çocukların keyfini ikiye katlayacak. 22-23-24 Şubat tarihlerinde,  13:00 - 18:00 saatleri arasında çocuklar Agora Alışveriş Merkezi’nde Robocar Poli ile buluşarak onlarla keyifli saatler geçirip, şarkılarla dans edecek ve hatıra fotoğrafı çektirecekler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500