izmir bayan escortlar

Advert
Advert

KOCAELİ’DE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ BAŞLADI

“Değişim İle Yenilen!” teması ile organize edilen Farkındalık Festivali, 26-27 Ocak haftasonunda Kocaeli’de yapılıyor. Yerli yabancı 400 katılımcının çeşitli farkındalık çalışmalarına katılacağı etkinlikte 8 ayrı Değişim Sanatı programı yer alıyor. Farkındalık Festivaline yurtdışından özellikle Fransa’dan çok sayıda katılımcı olup ABD, Bulgaristan, Almanya, İspanya’dan gelenler de var ve simultane çeviri de yapılmakta. İzmit Körfezi manzarasında deniz kenarı bir mekanda gerçekleşen festivale büyük ilgi olduğu, organizasyonun şubat ayında da yapılacağı açıklandı.

KOCAELİ’DE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ BAŞLADI
KOCAELİ’DE ULUSLARARASI FARKINDALIK FESTİVALİ BAŞLADI admin
Bu içerik 689 kez okundu.
Advert

Festivaldeki çalışmaları sunan Değişim mariobet Uzmanları yaptıkları  açıklamada: “Korkuyu Aşma, Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Depresyondan Özgürleşme üzerine Pratik seanslar yapılacak. Teknikler, kişinin baskıladığı ve bu nedenle içinde biriken, böylece negatif  düşünce ve davranış kalıplarına neden olan olumsuz enerjileri atmasını ve daha hafif ve mutlu bir hayat sürmesini amaçlıyor. Günümüzde yaygın olan  stres, gerginlik kaynaklı sorunların ve pek çok hastalık hızlı ve rekabet dolu hayat şartları nedeniyle aşılamıyor, burada yapılan değişim çalışmalarıyla kişinin kendini tamamen yenilemesi mümkün. Bu nedenle her ay hem Türkiye'nin çeşitli illerinde, hem de halka açık çalışmalarla herkese ulaşmaya  çalışıyoruz. 

 

1xbet

Uluslararası Farkındalık Festivali’ni düzenleyen Dünya Değişim  Akademisi’nde 60’tan fazla değişim programı uygulanıyor. Zaman Yönetimi, Başarı, Özgüven, Cesaret, Güç, Ebeveyn Olma,  Affetme, Liderlik, Motivasyon, Aşk, Sağlıklı Cinsellik, Sorumluluk gibi pek çok konuda kişinin birkaç seansta çözüm bulmasını sağlayan teknikler sunuyoruz. Gönüllü çalışmalar da yapıyoruz, herkes bize ulaşabilir” dediler.  

betist
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X