Advert
Advert

Agora Alışveriş Merkezi sömestr tatili boyunca gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile çocukların tatil keyfini ikiye katlamaya devam ediyor. Çocukların beğenerek takip ettiği çizgi dizi Köstebekgiller lisanslı çocuk gösterisi Agora Alışveriş Merkezi’nde sahne aldı. Sömestr tatilinin son haftasında çocuk ziyaretçiler Köstebekgiller ile keyifli aktiviteler gerçekleştirdiler.

admin
Bu içerik 924 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Birbirinden renkli aktivitelerin yer aldığı “Köstebekgiller” lisanslı çocuk etkinliğinde çocuklar sömestr tatilini dopdolu geçirdiler. Çocuklar Agora Alışveriş Merkezi’nde Köstebekgiller ile buluşarak onlarla söyleşiler, eğlenceli aktiviteler gerçekleştirip, şarkılarla dans ettiler ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Anne ve babalarıyla sakin bir hayat yaşayan Boyo, Süslü, Bebi, Nine ve Köstan Amca hafızasını kaybeden Kösteban’ın hayatı yollarının Pelin ve Caner ile kesişmesiyle büyük bir serüvene dönüşür. Efsanevi Köstebek diyarı Köstebekya’ya ulaşmaya çalışan Köstebekgiller, önlerine çıkan zorlukların üstesinden gelmeye çalışır. Bir yandan dostluğun ve dayanışmanın önemini kavrarken, diğer yandan aile bağlarının anlamını yeniden keşfederler. Köstebekgiller’in sürprizlerle dolu keyifli maceraları Agora Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluştu.

Ayrıca, Köstebekgiller’in sahne gösterisini de izleyecek olan minikler, sevdikleri çizgi dizi karakterleri ile de tanışma fırsatı elde ettiler. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte çocuklar “Köstebekgiller” ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme şansı yakaladılar.

Agora Sinemaları ve Agora Eğlence Merkezi Hafta Sonu Çocukları Bekliyor!

Hafta sonu tatili boyunca Agora Sinemaları’nda birbirinden güzel filmler öğrencileri bekliyor. Ayrıca, Agora Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile çocuklar keyifli saatler geçirerek, hafta sonu tatillerini karnaval tadında geçirecekler. Agora Eğlence Merkezi’ndeki avantajlı kampanyalar ile tüm çocuklar eğlenceye doyacak. “Alışveriş Sepette Eğlence Kredileri Cepte” kampanyası ile Aralık ayında aynı gün içinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlere 20TL, 250 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL değerinde Agora Eğlence Merkezi kredi anında hediye!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500