Advert
Advert
Advert

Değişmek ve gelişmek isteyenlerin güvenilir adresi Dünya Değişim Akademisi, her ay Türkiye’nin en gözde ve doğal mekanlarında Farkındalık Festivalleri düzenliyor.

admin
Bu içerik 813 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

23-24 Şubat tarihlerinde kendinizi yenileyeceğiniz, özgüven, neşe, kararlılık ve sevgiyle dolacağınız, kaçırılmayacak bir hafta sonu programı var!

“Değişimi Hisset” teması ile yapılacak festivalde amaç farkındalığı artırmak, mutluluğu yakalamak, olmak istediğiniz şey olmak! Organizasyonu hazırlayan Değişim Uzmanları şöyle diyor: “Yapılacak etkili çalışmalarla hem neşelenecek hem de durağanlığı aşıp içinizdeki her şeyi yapabilme gücünün farkına varacaksınız.

Değişim varoluşun değişmez kuralıdır. Değişim sürekli gerçekleşen ve kaçınılmaz bir olgudur. Kişi hayatın değişim üzerine kurulduğunu kavramalıdır. Bu değişimi  gelişmek, kendinizi aşmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Festivaldeki çalışmalar size bu gücü ve motivasyonu kazandıracak;  değişimi coşkuyla kucaklayacaksınız!” 

Dünyanın en güçlü değişim tekniklerinin uygulanacağı programda pratik çalışmalar, doğru nefes teknikleri, fiziksel egzersizler, kişisel gelişim kitapları, eğlenceli dans gösterileri ve unutulmayacak bir interaktif söyleşi var.

 

Festival Programındaki Çalışmalar:

  • Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç ve Saf Sevginin geliştirilmesine yönelik 4 özel çalışma!
  • İnteraktif Söyleşi - Tüm Sorulara Cevaplar!
  • Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe  dönüştürme!    
  • Korkuyu Aşma Sanatı: Felç edici korku duygusunun aşılması ve yaşamı doyasıya  yaşama sevinci!   
  • Stres Yönetimi: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri doğallıkla yönetme becerisi!
  • Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa  gömülmek yerine, yaşama daha fazla tutunma gücü!

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X