izmir bayan escortlar

Advert
Advert

Antalya Polisi, Türk Kızılayı Tarafından “Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var” Sloganı İle Başlatılan Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi.

admin
Bu içerik 455 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk Kızılay’ı tarafından “Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var”  sloganı ile başlatılan Kan Bağışı kampanyasına Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Celal UZUNKAYA, Daire Başkanlarımız ve polislerimiz kan bağışında bulunarak destek vermiştir.

 

Bu kapsamda Antalya İl Emniyet Müdürlüğü olarak Kan Bağışı kampanyasına destek vermek amacıyla; Türk Kızılay’ı Antalya Bölge Müdürlüğü ile koordine kurulmuş, 12 Şubat Salı günü saat 09.00-17.00 saatleri arasında Uncalı Lojmanları Eğitim Ek Hizmet Binası Toplantı salonunda İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Murat ULUCAN’ın himayelerinde İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Birim Amirleri, Özel Harekât, Çevik Kuvvet ve diğer personelimizin katılımı ile “Kan Bağışı” kampanyasına destek verilmiştir.

 

Kan bağışı kampanyasına eşi Selda ULUCAN Hanımefendi ile birlikte destek veren Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Murat ULUCAN, “Kan sadece acil durumlar için değil, sürekli bir ihtiyaçtır. Kanın tek kaynağı insan, bu hayati sıvının başka bir muadili yok, bu yüzden kan bağışlamak, hayat kurtarmakla eş değer. Kan bağışı, hem toplum için hem sağlığımız için çok önemlidir. Kan bağışı vücuda hayat veren insanlar arasında paylaşmayı sağlayan onurlu bir davranıştır. Hiç tanımadığınız insanlara kan bağışlayarak derman olabilir, hatta kan bağışlayarak kendi sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Her yıl hastalık veya yaşanan kazalar sonrası kan bulunamadığı için yüzlerce insan hayatını kaybediyor. Millet olarak bu konuya her zaman duyarlı olmamız gerekiyor.” diye ifade ederek toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın sağlanmasında önemli çalışmalara imza atan Türk Kızalayı yetkililerine ve personeline de ayrıca teşekkür etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X