Advert
Advert
Advert

Açılışından bugüne Antalya’nın ilgi odağı olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi, anında kazandırmaya devam ediyor.

admin
Bu içerik 579 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Agora Antalya Alışveriş Merkezi, ‘‘Alışveriş Agora’da Paralar Cepte!’’ kampanyası ile 15-28 Şubat arası aynı gün tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçilerine 50 TL, 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine 100 TL anında hediye ediyor.

 

Alışveriş Agora’da Paralar Cepte!

15-28 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada arası aynı gün tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçilerine 50 TL, 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine 100 TL anında kazanıyor. Kazanılan TL’lerin son kullanım tarihi 3 Mart 2019 olacak. Alışveriş Merkezinin IKEA hariç tüm noktasında harcanabilir bir kart ile ziyaretçilerine Antalya’da bir ilki gerçekleştiren Agora Alışveriş Merkezi, ayrıca stokların sınırlı olduğunu da kampanya koşullarına ekledi.

 

Robocar Poli ile Çocuklar Hafta Sonu Tatilinin Tadını Çıkartacaklar!

 

Birbirinden renkli aktivitelerin yer alacağı “Robocar Poli” lisanslı çocuk etkinliğinde çocuklar hafta sonu tatilini dopdolu geçirecekler. 22-23 ve 24 Şubat tarihleri saat 13:00 - 18:00 saatleri arasında çocuklar Agora Alışveriş Merkezi’nde Robocar Poli ekibi ile buluşarak onlarla söyleşiler, eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek, şarkılarla dans edecek ve hatıra fotoğrafı çektirecekler.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500