izmir bayan escortlar

Advert
Advert

Antalya Valiliği öncülüğünde ve AKRA – Barut Hotels ana sponsorluğunda, Argeus Travel & Events ile 7 İletişim tarafından 21-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek Tour of Antalya powered by AKRA ile 24 Şubat tarihinde düzenlenecek AKRA Gran Fondo Antalya powered by AKRA kapsamında trafiğe kapatılacak yollar belli oldu.

admin
Bu içerik 285 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya’da dört gün boyunca bisiklet festivali yaşanmasını sağlayacak iki organizasyon için şehir halkı ve bisikletçilerin herhangi bir sorun yaşamamaları için trafiğe kapatılacak güzergahlar şu şekilde belirlendi:

 

Tour of Antalya I. Etabı: Köprülü Kanyon – Antalya

21 Şubat 2019 Perşembe

Etap Başlangıç Saati: 12.00

Etap Tahmini Bitiş Saati: 15.30

Köprülü Kanyon – Antalya Etabı, Beşkonak (Tarihi Köprü önünden) başlayacak olup, Beşkonak ve Taşağıl geçildikten sonra D400 yolundan Antalya istikametine dönülecek, Köprüçayı geçildikten hemen sonra Belkıs-Aspendos istikametine dönülerek, sırasıyla Sarıaba, Acarlar, Kuşçalı, Karataş mıntıkalarını takip ederek Serik ilçe merkezine ulaştıktan sonra Atatürk caddesini takip ederek tekrar D400 Yoluna bağlanacak ve yarışın bitiş yeri olan (Konyaaltı Caddesi / Atatürk Parkı önü ) Antalya Şehir merkezine Gazi Bulvarı takip edilerek, sırasıyla İller Bankası kavşağı, Dumlupınar Bulvarı, Konyaaltı sahili üzerinden Beach Park yoluna dönülerek (ters yönden girilecek) varyant çıkılacak ve Konyaaltı Caddesi Atatürk Parkı önünde sona erecektir.

10:00 – 16:30 saatleri arası yol kademeli olarak trafiğe kapatılacaktır.

 

Tour of Antalya II. Etabı: Antalya – Kemer – Antalya

22 Şubat 2019 Cuma

Etap Başlangıç Saati: 10.30

Etap Tahmini Bitiş Saati: 13.30

Yarış, Perge Antik Kenti önündeki Park alanından başlayacak olup, sırasıyla Yurtpınar ve Alaylı mıntıkasını takip ederek, Kurşunlu istikametine dönecek ve Kurşunlu caddesine ulaştıktan sonra Isparta Yolu istikametine dönerek Yeşilkaraman Köyü yolu kavşağından Isparta yoluna çıkılacaktır. Bu noktadan sonra Antalya istikametine yönelecek rota yeni Kuzey Çevre yolu üzerinden Burdur yoluna ulaştıktan sonra D650 üzerinden tekrar Antalya istikametine yönelecek ve Kepez Kavşağı’ndan da E87 (Denizli Yolu) dönülerek Termessos kavşağına kadar devam ederek, Termessos Kavşağı’ndan sonra Güllük dağı Termessos Milli Park alanı yolunu takip ederek Termessos Milli Park alanı zirvesinde sona erecektir.

09:00 - 14:45 saatleri arası yol kademeli olarak trafiğe kapatılacaktır.

 

Tour of Antalya III. Etabı: Perge – Termessos

23 Şubat 2019 Cumartesi

Etap Başlangıç Saati: 10.30

Etap Tahmini Bitiş Saati: 12.45

Yarış Perge Antik Kenti önündeki Park alanından başlayacak olup, sırasıyla Yurtpınar ve Alaylı mıntıkasını takip ederek, Kurşunlu istikametine dönecek ve Kurşunlu Caddesi’ne ulaştıktan sonra Isparta Yolu istikametine dönerek Yeşilkaraman Köyü yolu kavşağından Isparta yoluna çıkılacaktır. Bu noktadan sonra Antalya istikametine yönelecek rota yeni Kuzey Çevre yolu üzerinden Burdur yoluna ulaştıktan sonra D650 üzerinden tekrar Antalya istikametine yönelecek ve Kepez Kavşağı’ndan da E87 (Denizli Yolu) dönülerek Termessos kavşağına kadar devam ederek, Termessos Kavşağı’ndan sonra Güllük Dağı Termessos Milli Park alanı yolunu takip ederek  Termessos Milli Park alanı zirvesinde sona erecektir.

09:00 - 14:45 saatleri arası yol kademeli olarak trafiğe kapatılacaktır.

 

Tour of Antalya IV. Etabı: Side – Antalya

24 Şubat 2019 Pazar

Etap Başlangıç Saati: 12.00

Etap Tahmini Bitiş Saati: 15.50

Yarış, Side Liman Caddesi üzerindeki Side Antik Tiyatrosu önünden başlayacak olup,  Side Caddesi üzerinden Adnan Menderes Bulvarı, Acısu Caddesi, Sorgun Bulvarı (Manavgat Otogarı) önünden D400 yoluna bağlanarak Antalya istikametine yönelecektir. Serik İlçe Merkezi girişine kadar D400 yolunu takip edecek rota Serik İlçe Merkezi girişi Sanayi Kavşağı’ndan Boğazkent istikametine dönerek 30 Ağustos Caddesi, Akdeniz Caddesi geçildikten sonra (Migrosjet kavşağından) Turizm Caddesi üzerinden Belek istikametine yönelecektir.  Daha sonra The Land of Legends kavşağından Atatürk Caddesi’ne dönülerek tekrar D400 yoluna ulaşacak rota da Antalya istikametine döndükten sonra Expo kavşağından Solak köyü istikametine dönülerek D400 yolundan çıkışla birlikte sırasıyla Solak, Yenidumanlar, Dumanlar, Gökdere mıntıkaları geçilecek, Alaylı köyü üzerinden Kurşunlu Şelale yolu takip edilecek, Büyükşehir Kent mezarlığı önünden sola dönüş yapılarak Yurtpınar ve Perge Antik Kenti yolu üzerinden Aksu’ya ulaşılacaktır. İsmail Ogan Caddesi takip edilerek Köprü Altı ışıklı kavşak üzerinden geçildikten sonra sırasıyla 101. Sokak, Mevlana Caddesi takip edilerek Hacıaliler İstikametine dönülecek olup, sırasıyla Aksu Caddesi, Menderes Caddesi, Altınoluk Caddesi, Menderes Türel Caddesi, Karaçallı Mahallesi, Kemerağzı Mahallesi geçildikten sonra Kardeş Kentler Caddesi üzerinden Havaalanına ulaşılacak, Dış Hatlar Terminali önünden U dönüşü yapılarak 2272. Sokak üzerinden Barınaklar Bulvarı, 2070. Sokak. Eski Lara Caddesi üzerinden Erdal İnönü Parkı önünde sona erecektir.

10:30 – 17:00 saatleri arası yol kademeli olarak trafiğe kapatılacaktır.

 

AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum Amatör Yol Bisikleti Yarışı

24 Şubat 2019 Pazar

Uzun Parkur: 24 Şubat 2019 tarihinde saat 08:00’de Akra Hotel önünden (Erdal İnönü Parkı) başlayacak olup, sırasıyla Eski Lara Caddesi, Barınaklar Bulvarı, Lara Caddesi, Tesisler Caddesi, Lara Turizm Yolunu takip ederek Expo yoluna dönülecek Expo girişi ile birlikte Kardeş Kentler Caddesi kavşağına kadar Tour of Antalya 4. Etabı güzergahı kullanılacaktır. (Farklı olarak Havaalanı Yolu kullanılmayıp, alt geçitten doğrudan 2272. sokak yoluna çıkılarak Barınaklar Bulvarı, 2070. Sokak. Eski Lara Caddesi üzerinden Erdal İnönü Parkı önünde sona erecektir.)

Kısa Parkur:  Uzun parkur startından 30 dakika sonra saat 08:30’da başlayacak yarış Expo girişine kadar uzun parkur ile aynı rotayı kullanacak olup, uzun parkur yarışından farklı olarak Expo önünden U dönüşü yapılarak geri dönülecek, Mardan Stadı istikametine dönüldükten sonra Karaçalı Köyü istikametine yönelecek ve Karaçalı Köyü çıkışında uzun parkur rotası ile birleşerek finiş alanına kadar aynı rota üzerinden devam edecektir.

 

06:00 - 19:00 arası Eski Lara Caddesi ve 2070. Sk. trafiğe kapalı olacaktır.

07:30-17:30 arası Tour of Antalya ve Akra Granfondo yarışları için kademeli olarak trafiğe kapalı olacaktır.

 

“Eserler Ait Olduğu Topraklarda Güzeldir” Farkındalık Sürüşü

24 Şubat 2019 Pazar

Farkındalık Sürüşü kapsamında 12.30 – 13.30 saatleri arasında TerraCity AVM önünde Boston Petrol Kavşağı’na kadar olan bölge trafiğe kapalı olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X