Advert
Advert
Advert

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun. Dünya Kadınlar Günü’ne özel aktiviteler ve kampanyalarla Mart ayı boyunca Agora Alışveriş merkezi ziyaretçilerine çok özel deneyimler yaşatacak.

admin
Bu içerik 463 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Agora Alışveriş Merkezi’nden Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

Agora Alışveriş Merkezi , 8-9-10 Mart günlerinde ,günlük toplam 250 TL alışveriş yapan ilk 200 bayan ziyaretçimize cilt bakımı, spa, 1 aylık pilates üyeliği, saç bakım uygulaması, parfüm gibi çok özel hediyeler Agora Avm’de sizleri bekliyor olacak.

Filiz Özkol 9 Mart Cumartesi Günü Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak
Ünlü astrolog Filiz Özkol, 9 Mart Cumartesi günü birebir Astroloji sohbeti ile sevenleriyle buluşarak , astroloji ile ilgili bilgiler verecek. Burçların özellikleri, hangi burçlarla anlaşabilirsiniz, burçlar ve evlilikler gibi merak edilen sorulara cevap verecek.

Agora’dan Kadınlar Günü’ne özel sergi ve imza günü

Agora Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak ‘Cumhuriyetimizin Önder Kadınları Sergisi’ düzenliyor. Hanri Benazus’un özel koleksiyonunda yer alan fotoğraflardan oluşan sergi  Agora’da ziyaretçilerini bekliyor olacak. Benazus ,8 Mart- 17 Mart günleri arasında gerçekleşecek sergi süresince kitaplarını satışa sunacak ve imzalayacak. Agora Alışveriş Merkezi zemin kat alanında sergiyi gezen ziyaretçiler, duygu dolu bir yolculuğa çıkacak.

Kadınlar Kulübü Mart Ayında Yine Dopdolu

Agora Kadınlar Kulübü Mart ayında birbirinden keyifli atölye ve interaktif söyleşilerle yine dolu dolu geçecek.  1 Mart ‘’Anne-çocuk seramik kase boyama‘’, 9 Mart Filiz Özkol ile Astroloji sohbeti ‘’,22 Mart ‘’Teraryum yapımı’’, 30  Mart Uzman Dr. Müberra Kılıç ile Kadın Olmanın Bilinci’’ -1. katta bulunan etkinlik alanında ziyaretçilerle buluşacak.

 Kadınlar Kulübüne katılmak için Agora Card üyesi olmanız yeterli. Agora Card üyeliği için Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasından kayıt yaptırarak, tüm etkinliklerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500