Advert
Advert
Advert

ÖzdilekPark Antalya birbirinden değerli markaları, güler yüzlü ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile Antalya’ya farklı ve ayrıcalıklı bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyor. Yenilikleri ve inovasyona verdiği önemle de misafirlerine değer katıyor.

admin
Bu içerik 519 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni açılan oyun salonu Game Machine Bowling ve salon sayısını 10’a çıkarttığı Cinetime ile ÖzdilekPark Antalya birbirinden güzel galalar, konserler ve imza günleri düzenleyerek, ticari yatırımın yanı sıra unutulmaz kültür ve sanat etkinliklerine de imza atıyor.

2018 yılında yaklaşık 8 milyon yerli ve yabancı misafir ağırladıklarını ifade eden ÖzdilekPark Antalya AVM Müdürü Nuri Yüksel, 2019 için de çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtti. AVM Müdürü Yüksel; “2009 yılında Antalya’da hizmet vermeye başlayan AVM’miz ilk günkü heyecanla etkinliklerine, kampanyalarına, sosyal ve kültürel çalışmalarına devam edecektir. Antalya’nın tanıtımına da katkı sağladığına inandığımız kültürel etkinlerimiz ile sanatçılarımızı ve değerli misafirlerimizi bir araya getirmeye devam edeceğiz. “Siz varsanız bizde varız sloganımızla bizleri tercih eden tüm yerli ve yabancı misafirlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

AVM Müdürü Yüksel, etkinliklerden haberdar olmaları için Antalyalıları ÖzdilekPark Antalya’yı sosyal medya üzerinden de takip etmeye davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500