Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Antalya’nın 6’ncı büyük sanayi kuruluşu olarak Türkiye’nin sanayi devleri arasında yer alan ANKUTSAN Antalya Oluklu Mukavva Kutu Sanayi ve Ticaret A.Ş çalışanları, eşleri ve çocukları IC Hotels Green Palace’da düzenlenen 5’nci Geleneksel Bahar Şenliği’nde bir araya geldi.

admin
Bu içerik 638 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

ANKUTSAN AŞ kurucuları Rüstem Kesgi ve Mustafa Çakal’ın ev sahipliğinde, şirket yöneticileri, personel ve ailelerinden oluşan yaklaşık 500 kişilik “Büyük Ankutsan ailesinin” katıldığı Bahar Şenliği’nin 14 Mayıs Anneler Günü’ne rastlaması renkli görüntülere sahne oldu. Sabah kahvaltısında otelin çim alanında buluşan ANKUTSAN çalışanı kadınlara günün anısına birer karanfil verildi ve Anneler Günü kutlandı. DJ performansı müzikle devam eden kahvaltıda, çocukların sevdiği kahramanlardan oluşan Hereos Band güne neşe ve keyif kattı . Çocuklar için kurulan özel balon park alanında ise tüm çocuklar gün boyu gönüllerince eğlendi. Ardından ANKUTSAN Antalya çalışanlarının katılığı 6 ayrı takım oyununu içeren ANKUTSAN olimpiyatlarına geçildi.

ANKUTSAN Antalya Genel Müdürü Deniz Erdoğan kahvaltıda yaptığı konuşmada, kadınların anneler gününü kutladı. ANKUTSAN’ın Antalya, Mersin, İstanbul ve Ankara fabrikalarının yükselen performansı ile 2015 yılında Türkiye’nin ikinci 500 büyük firması arasında 381’nci sırada yer aldığını hatırlatan Genel Müdür Deniz Erdoğan, ANKUTSAN’ı daha da büyütmeye gayret göstereceklerini söyledi.  Deniz Erdoğan,  2108’de Türkiye’nin en büyük ilk 500 firması arasına gireceklerini belirtti, ANKUTSAN A.Ş kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rüstem Kesgi’nin bir sözünü hatırlatarak “Biz hızlı ilerlemiyoruz, hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.” dedi.

 

 

ANKUTSAN OLİMPİYATLARI

 

ANKUTSAN 5’nci Geleneksel Bahar Şenliği’nde çocuklar, kendileri için hazırlanan alanda palyaço gösterisi ve yüz boyama etkinliğine katılırken, Süpermen, Batman, Örümcek adam ve 

 

Kedi Kız gibi çizgi film karakterlerinin kıyafetleri ile alana gelen bandonun çaldığı şarkılar eşliğinde keyifli bir gün geçirdiler. Büyükler için düzenlenen alanda ise olimpiyatlardaki çekişmelere benzer aktiviteler gerçekleştirildi. ANKUTSAN fabrikası bölümlerinin isimleri olan Sıyırıcılar, Pizzalar, Merdaneler, Nişastalar, Aydıngerler, Kostikler, Jiletçiler ve Rulmanlar gibi adlarla oluşturulan 8 takımın kıyasıya mücadele ettiği Halat Çekme, Fırdöndü, Yapışkan Pantolon, Tırtıl ve Kule oyunları sonunda en yüksek performansı gösteren 3 takıma madalyaları ve hediye çekleri ANUTSAN Kurucu ortakları, Rüstem Kesgi, Mustafa Çakal ve Genel Müdür Deniz Erdoğan tarafından verildi. 

 

 

 

 

 

ANKUTSAN AŞ HAKKINDA

2002 yılında Antalya Altınova mevkiinde kiralık bir atölyede başlayan kutu imalatı ile bugün bir dünya markası olan ANKUTSAN Oluklu Mukavva Kutu Sanayi ve Ticaret A.Ş tamamı yerli sermayeli bir sanayi kuruluşudur. Tesislerini ve üretimini 2003 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki kendi yerine taşıyan ANKUTSAN istikrarlı büyümesini her geçen yıl sürdürdü, bugün Antalya, İstanbul, Mersin ve Ankara'daki modern tesislerinde istihdam, üretim kapasitesi ve Avrupa'dan Asya'ya, ABD ve Uzak Doğu'ya ihracatı ile dev bir sanayi kuruluşu haline geldi. Pizza kutusu, yaş meyve sebze ve çiçek kutuları ile sanayinin ihtiyaç duyduğu diğer kutuların üretim, ticaret ve ihracatına pazar payını sürekli artıran ANKUTSAN, Türkiye'nin her bölgesine ürün veriyor. Tekirdağ Çerkezköy'de hedeflenen yatırımları ile hedeflerini daima büyüten ANKUTSAN AŞ, Antalya’nın, bölgede 6’ncı, sektörde ise 1’nci sanayi kuruluşu olarak Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları ikinci 500 büyük firma arasında yer almaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X