Advert
Advert
Advert

Antalya’da iş dünyasının temsilcileri Muratpaşa’da yüzde 65’lik rekor bir oyla yeniden belediye başkanlığına seçilen Ümit Uysal’ı makamında ziyaret ederek seçim başarısı dolayısıyla kutladı.

admin
Bu içerik 3218 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Muratpaşa’da 2014 yerel seçimlerine göre oyunu yüzde 18.35 arttırarak birden fazla dönem aday olan belediye başkanları arasında en başarılılar listesinin en üst sırada yer alan Başkan Uysal’ı tebrik ve kutlama ziyaretleri devam ediyor. 

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin,  Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Kızılsavaş, Cahit Şahin Meclis Divanı üyeleri Hatice Öz, Sedat Gümüş, Antalya Kadın Girişimciler Kurulu başkanları Serap Kocaoğlu’yla birlikte Başkan Uysal’ı ziyaret etti. ATSO Başkanı Çetin, Başkan Uysal’a yeniden seçilmesi dolayısıyla kutlarken, yeni döneme ilişkin başarı dileklerini iletti. Ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uysal, ATSO ve Antalya Kadın Girişimciler Kurulu’yla önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini belirterek, yenide dönemde de bu işbirliklerinin devamını temenni ettiklerini dile getirdi. Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır da ATB Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Çandır, Başkan Uysal’a yeni döneminde başarı dileklerini sex shop iletti.

Adana masaj salonu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500