Advert
Advert

Antalya Koleji Mezunları İçin Balo Düzenlendi

Antalya Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Okul Aile Birliği tarafından Anadolu Lisesi 6’ncı dönem ve Fen Lisesi ilk dönem mezunları için balo düzenlendi.

Antalya Koleji Mezunları İçin Balo Düzenlendi
Antalya Koleji Mezunları İçin Balo Düzenlendi admin
Bu içerik 330 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Velileri ve öğretmenleri ile birlikte Titanic Beach Lara Hotel’de bir araya gelen Antalya Koleji öğrencileri, liseyi bitirmenin sevinci ile ailelerine de duygu dolu anlar yaşattı.

Lise mezuniyet balosunda Antalya Koleji Okulları Kurucu Başkanı Mustafa Koca, Lara (Merkez) Kampüs Müdürü Sadık Dönmez, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gaziyiz, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve davetliler; toplam 111, 12’inci sınıf öğrencisinin sevincine ortak oldu.

2018-2019 mezunları, salona okul marşı eşliğinde girdikten sonra balodaki ilk danslarını kız öğrenciler babalarıyla, erkek öğrenciler anneleriyle yaptı. Dans ederlerken ortaya mutlu bir aile tablosu çıktı. Programda, Antalya Koleji Lara (Merkez) Kampüs Müdürü Sadık Dönmez ve mezunlar adına Anadolu Lisesi 12’inci sınıf öğrencilerinden Defne Odabaşı ve Fen Lisesi 12’inci sınıf öğrencilerinden İlke Yazkan bir konuşma yaptı.  Sadık Dönmez yaptığı konuşmada, “Anadolu ve fen lisemizden geleceğe uğurlandığınız bu anlamlı günde mezuniyet başarınızı yürekten kutluyorum. Bugün hayatınızın bir dönemine nokta koyarken yeni başlangıçlara da yelken açıyorsunuz. Ülkemizin geleceği siz değerli gençlerimizin bundan sonraki her başarısı gurur kaynağımız olacaktır. Yolunuz açık olsun” dedi. Konuşmaların ardından mezunlar, mezuniyet pastasını yöneticiler ve öğretmenlerle birlikte kesti. Baloda hep birlikte olmanın keyfini yaşayan mezunlar, müzik eşliğinde gönüllerince bir gün geçirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500