Advert
Advert

Iyeoka’dan Türk Kahvesi Eşliğinde Muhteşem Konser

Caz müziğin dünyaca ünlü isimlerini Antalya’da sanatseverlerle buluşturan Antalya Akra Caz Festivali'nde Nijerya kökenli Amerikalı sanatçı Iyeoka sahne aldı.

 Iyeoka’dan Türk Kahvesi Eşliğinde Muhteşem Konser
 Iyeoka’dan Türk Kahvesi Eşliğinde Muhteşem Konser admin
Bu içerik 232 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Simply Falling şarkısıyla uzun süre dünya listelerinde ilk sırada kalan sanatçı, konserde bu parçayı seslendirmeden önce seyircilere “Bu şarkıyı size ithaf ediyorum” dedi. Ardından seyircilerin büyük coşkuyla eşlik ettiği Iyeoka, güçlü sesi ve sahne performansıyla büyük beğeni topladı. Black Coffee parçasına başlamadan önce ise, en sevdiği kahvenin Türk kahvesi olduğunu söyleyen Iyeoka, sahneye gelen Türk kahvesini içti. Iyeoka'nın dansları ve şovu renkli görüntülere sahne oldu. Akra Hotels sahnesinde gerçekleşen konser öncesinde; New Orleans ve New York sokaklarından gelen Amerikan Halk Müziği, Caz ve Blues müziğinin yüksek enerjili gruplarından Tin Pan Band dinleyici ile buluştu.

 

Iyeoka “Benim ruhumda bu ülkenin çok güzel bir yeri var”

 

Türkiye ile arasında çok özel bir bağ olduğuna inandığını söyleyen Iyeoka; “Antalya harika bir yer. Burada olmak gerçekten muhteşem. Daha uzun zaman geçirmek isterdim. Ancak konser sonrası hemen Rusya’ya gitmem gerekiyor. Ama en kısa zamanda yeniden bu güzel şehre gelmek istiyorum. Türkiye’ye her seferinde beni çeken özel bir güç olduğuna inanıyorum. Bu gece burada birlikte şarkı söyleyeceğiz, dans edeceğiz, nefes alacağız" dedi.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500