Advert
Advert

Kepez’den Nostaljik Yeşilçam Sokağı

Kepez Belediyesi, Nostaljik Ramazan Sokağı’ndan sonra şimdide Dokumapark’ta Nostaljik Yeşilçam Sokağı açtı. Nostaljik Yeşilçam Sokağı, 1960’lı ve 1970’li yılların hatıralarına ışık tutuyor.

Kepez’den Nostaljik Yeşilçam Sokağı
Kepez’den Nostaljik Yeşilçam Sokağı admin
Bu içerik 289 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kepez Belediyesi’nin halkın kullanımına kazandırdığı Dokumapark, Antalyalıların buluşma noktası haline geldi. Kepez Belediyesi,   Nostaljik Ramazan Sokağı’ndan sonra şimdide Dokumapark’ta Nostaljik Yeşilçam Sokağı açtı. Anılara ışık tutacak sokakta aile çay bahçesinden, çocukluğumuzdaki bakkallara, kahvehaneden pastaneye kadar hatıralara iz bırakan tüm anılar yer alıyor. Yeşilçam afişleri ile süslenen Nostaljik Yeşilçam Sokağı, açıldığı ilk gün özlenen açık hava sinema gösterimleri ile ziyaretçilerden tam not adlı.

Yeşilçam’ın unutulmaz filmleri

Çok sayıda vatandaşın akın ettiği Nostaljik Yeşilçam Sokağı’nda tahta sandalyeler üzerinde, Yeşilçam’ın unutulmaz film müzikleri eşliğinde, 1960’lı ve1970’li yılların efsane filmleri izlendi. 18 Ağustos’a kadar saat 18.00 ile 24.00’da gezilebilecek olan Nostaljik Yeşilçam Sokağı, 1960-1970’li yılların özlemini duyan ve anılara yolculuk yapmak isteyen tüm Antalyalıları Nostaljik Yeşilçam Sokağı’na bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500