Advert
Advert
Advert

Miss Mediterranean 20 Yaşında

GO Güldeniz Odabaş Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 20’incisi düzenlenecek olan Miss Mediterranean Güzellik yarışmasının kutlama partisi ve pasta kesme töreni MyMeating Beach Club’da düzenlendi.

Miss Mediterranean 20 Yaşında
Miss Mediterranean 20 Yaşında admin
Bu içerik 462 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Halen Transatlantik Hotel Göynük'de kampları devam eden kraliçe adayları yarışmanın ana sponsoru GO Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi’ni ziyaret etti. Güldeniz Odabaş, kızların ciltlerini tek tek kontrol etti. Odabaş, finalist güzellere büyük finalde başarılar diledi. Daha sonra güzeller ve organizasyon yetkilileri 20’inci yıl kutlaması için yarışma sponsorlarından MyMeating Beach Club'a gittiler ve akşam yemeğinin ardından pasta keserek kutlama yaptılar. 20 yıldır geleneksel bir şekilde hiç ara vermeden Miss Mediterranean Güzellik yarışmasını düzenlediklerini ve destek veren sponsor firmalara teşekkür ettiğini belirten yarışma organizatörü Ali Bulut; "Belirli bir çizgide ve her yıl çıtamızı yükselterek Miss Mediterranean'ı Türkiye'nin markası haline getirdik sevinçliyiz, 20’inci yılımızın gururunu yaşıyoruz" dedi.

  Final 14 Temmuz’da

         Tanıtım Production tarafından Bu yıl 20’incisi düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2019 Güzellik yarışmasının finali 14 Temmuz 2019 tarihinde Transatlantik Hotel gala salonunda gerçekleşecek. Final gecesine Ünlü Top Model ve şarkıcı Tuğçe Aral jüri üyesi olarak katılacak ve yeni çıkardığı albümünden şarkılarıyla geceye renk katacak.

                  "Miss Mediterranean 2019"

                           FİNALİSTLER

 Aday No:Adı Soyadı  :    

 1. EYLÜL YILMAZ
 2. AÇELYA YALÇINKAYA
 3. AYŞE TÜLÜCE
 4. ESRA DİRLİK
 5. MİHRİBAN BÜYÜKKINIKLI
 6. ALKIM KOÇAK
 7. DİLARA ZENGİN
 8. GÜLBİN ASLAN
 9. SUDE ÖZTÜRK
 10. ALİZE ÖZTAŞ
 11. BESTE KIZILDEMİR
 12. NURŞAH AŞAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500