Advert
Advert
Advert

Otomobil Tutkunları Agora’da Buluşuyor

Agora Alışveriş Merkezi otomobil meraklıları için bu yıl Antalya’da bir ilki gerçekleştiriyor. İlk kez çok kapsamlı Auto Show fuarını Alışveriş Merkezi içerisinde gerçekleştirecek.

Otomobil Tutkunları Agora’da Buluşuyor
Otomobil Tutkunları Agora’da Buluşuyor admin
Bu içerik 442 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Agora Auto Show 2019 adı altında 20 uluslararası otomobil markasının katılacağı fuarda, 2019 ve 2020 model araçları sergilenecek. Agora Antalya Alışveriş Merkezi içerisinde 2-3-4 Ağustos 2019 tarihlerinde açık olacak fuar ile Agora AVM ziyaretçileri hem merak ettikleri araçları gözlemleyebilecek, hem de alışverişin keyfini çıkaracaklar.

Agora Alışveriş Merkezi otomobil meraklıları için bu yıl Antalya’da bir ilki gerçekleştirecek ve ilk kez çok kapsamlı ve araç markası bakımından çok katılımlı Auto Show 2019 fuarına ev sahipliği yapacak. Sergilenecek 20 uluslararası otomotiv markasının yaklaşık 40 adet son model araçları alışveriş merkezinde otomobil severler ile buluşacak. Otomobil meraklılarının Porsche, Audi, Mercedes Benz gibi sevilen markaların son modellerini yakından inceleyebileceği fuar 2-3-4 Ağustos tarihlerinde 3 gün boyunca ziyaretçilerle buluşacak.   

 

Auto Show’a Gelen Geleceğe Yakından Bakacak!

Günümüz ve Geleceğin otomobil teknolojilerinin sergileneceği Agora Auto Show 2019’u ziyaret edecek otomobil meraklıları aynı zamanda alışveriş keyfini de ikiye katlayacaklar. Alfa Romeo,  Audi, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mercedes Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Suzuki, Toyota, Volkswagen markalarının son modellerinin yer alacağı Auto Show, 3 gün boyunca ücretsiz ziyaret edilebilecek.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500