Advert
Advert

Minik Yavrularınız Antalya Güneşi Kreş & Anaokulu ile Emin Ellerde

Kaliteli ve güvenilir eğitimin adresi Antalya Güneşi Kreş & Anaokulu, 0-6 yaş erken çocukluk döneminde bebeğinizi emanet edebileceğiniz nitelikli ve kaliteli bir eğitim kurumu olarak çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

Minik Yavrularınız Antalya Güneşi Kreş & Anaokulu ile Emin Ellerde
Minik Yavrularınız Antalya Güneşi Kreş & Anaokulu ile Emin Ellerde admin
Bu içerik 336 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya Güneşi Kreş & Anaokulu, 0-6 yaş grubu erken çocukluk döneminin insan beyninin hızlı gelişimi ve buna bağlı olarak hızlı öğrenmenin gerçekleştiği çağ olduğu bilinci ile hareket ediyor. Kurum, yenilikçi ve modern bir eğitim sistemini ilke ediniyor. Yüksek standartlarda okul öncesi eğitim vermeyi amaçlayan Antalya Güneşi Kreş & Anaokulu, yılın 12 ayı kesintisiz eğitim vererek anne babaların yanında yer alıyor. 
Okul öncesi eğitim programlarında başarısı kanıtlanmış ve dünyada geçerliliği kabul edilmiş yaklaşımları benimseyen Antalya Güneşi Kreş & Anaokulu, uzman eğitmen kadrosu ile bireysel farklılıkları dikkate alarak özgün eğitim veriyor. Çağdaş kültüre ayak uyduran, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, sorgulayan, bilinçli bir nesil hedefleyen kurum, akıl, mantık ve bilimi esas alan dünya vatandaşları yetiştiriyor. Yaratıcı, bilgisini kullanmayı bilen, sağduyulu, sorumluluk alan çocukları topluma kazandırarak parlak bir gelecek sunan Antalya Güneşi Kreş & Anaokulu, çocukların algılarının en açık olduğu, keşfetmeye en yatkın oldukları okul öncesi dönemde, sunduğu nitelikli eğitim programları ile yaşayarak, oynayarak, tanıyarak öğrenme fırsatı veriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500