Advert
Advert

Haydi Çocuklar Kitap Şenliğine

ÖzdilekPark Antalya; 7 Eylül – 29 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştireceği “Kitap Şenliği” etkinliği ile sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekliyor.

Haydi Çocuklar Kitap Şenliğine
Haydi Çocuklar Kitap Şenliğine admin
Bu içerik 370 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2019 – 2020 Eğitim ve öğretim yılının başlaması ile okullar çocuk sesleriyle cıvıl cıvıl olurken ÖzdilekPark Antalya içerisinde kurulan ve her yaştan çocuğun okuyabileceği kitapların olduğu etkinlik alanında çocukların kitapla buluşması, okuma alışkanlığının artması ve özendirilmesi amaçlanıyor.

Proje ile çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve kitap okurken geçirdikleri süreyi arttırmak istediklerini belirten ÖzdilekPark Antalya AVM Müdürü Nuri Yüksel, “2019 – 2020 Eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Antalya’nın en güzel ve en güler yüzlü hizmetini sunan AVM’si olarak, çocuklarımızın kitaplarla daha çok vakit geçirmelerini istiyoruz. Bu projemizle çocuklarımızın sadece okullarında değil, AVM’miz içerisinde de kitaplarla vakit geçirmelerini istiyor ve bu sayede okuma alışkanlıklarının artmasını diliyoruz.  

Aynı zamanda oluşturduğumuz kitap kumbarasında biriken kitaplarımızı da İl Milli Eğitim Müdürlüğü’müz öncülüğünde bir okulumuza hediye edeceğiz. Bu düşüncelerle “Kitap Şenliği” projemizi hayata geçirdik. Antalya’daki tüm öğrencilerimizi de bu projemizden faydalanmaya yararlanmaya davet ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500