Advert
Advert
Advert

AKRA, TİYATRONUN YILDIZLARINI AĞIRLAYACAK

Akra Talks kaldığı yerden devam ediyor. Düzenlendiği ilk günden bu yana büyük bir beğeniyle takip edilen Akra Talks Eylül ayında ünlü tiyatro ve televizyon sanatçısı Günay Karacaoğlu ve Ozan Güven’i ağırlayacak.

AKRA, TİYATRONUN YILDIZLARINI AĞIRLAYACAK
AKRA, TİYATRONUN YILDIZLARINI AĞIRLAYACAK admin
Bu içerik 139 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Barut Hotels’in seçkin oteli Akra, düzenlendiği ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen Akra Talks söyleşilerine kaldığı yerden devam ediyor. 21 Eylül Cumartesi günü Akra Urban Social Lounge’ta 43. kez gerçekleştirilecek Akra Talks, ünlü tiyatro ve televizyon sanatçısı Günay Karacaoğlu ve Ozan Güven’i sevenleri ile buluşturacak.

“Don Kişot’um Ben” isimli oyunları büyük beğeni toplayan Günay Karacaoğlu ve Ozan Güven, Akra Urban Social Lounge’ta, “İçindeki Don Kişot’u Keşfet Arkadaş” konulu keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek.

Barut Hotels Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Birgül Akgül’ün moderatörlüğünde 15.30 – 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan söyleşiye katılım ise her zamanki gibi ücretsiz olacak. 

Dışarıdan katılıma açık olarak gerçekleştirilen Akra Talks sohbetleri, Antalyalıları ünlü isimlerle buluşturmaya devam edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500