Advert
Advert
Advert

Gayrimenkul Sektörünün Liderleri Ödüllerini Aldı

Realty World Need Gayrimenkul’ün yöneticileri, düzenledikleri törenle mesleğinde başarılı olan gayrimenkul yatırım danışmanlarını ödüllendirdi.

Gayrimenkul Sektörünün Liderleri Ödüllerini Aldı
Gayrimenkul Sektörünün Liderleri Ödüllerini Aldı admin
Bu içerik 1213 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sektörde adı güvenle anılan Realty World Need Gayrimenkul’ün yöneticileri Titanic Mardan Palace Hotel’de düzenledikleri törenle, yaz döneminde başarı gösteren gayrimenkul yatırım danışmanlarını ödüllendirdi. Gecede açılış konuşmasını yapan Need Gayrimenkul’ün Broker/ Owner’ı Muhammed Züfer, şunları söyledi: “Sizlerle birlikte çalışmaktan çok mutluyum. ‘Hedefiniz inancınız’ olmalı sloganıyla yola çıkarak, kalabalık bir aile olduk… Hedefimiz büyük. Daha yeni başlıyoruz. Hepinizin bildiği gibi başarı bir yolculuktur, durak değil. Bizler için yatırımcıların doğru yönlendirilmesi, dürüstlük ve ahlak ilkelerinin her şeyin üzerinde tutulması, yatırımcıların mutlu ve firmamıza koşulsuz güven duyan bireyler olmalarını sağlamak en önemli husustur. Siz en iyinin en iyilerisiniz. Hepinizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Gecede dereceye giren ilk 5 gayrimenkul yatırım danışmanı ödüllerini Muhammed Züfer ve ortağı Metin Bostan’ın elinden aldı. Derecelendirmeye göre; firmanın saha yöneticisi optimum danışman İsmet Alıcı 1’inci, optimum danışman Rıfat Aslan 2’nci, optimum danışman Elif Müyesser Sivri 3’ncü, gayrimenkul danışmanı Saltuk Erkek ve optimum danışman Uğur Erdoğan 4’üncü, optimum danışman Dilek Duman ise 5’inci oldu.  Dereceye giren gayrimenkul yatırım danışmanlarına Titanic Mardan Palace Hotel’de konaklama ve masaj paketi hediye edildi. Ödül töreninin ardından sahneye ‘O Ses Türkiye’ yarışması ile ünlenen Mert Cihan Özcan çıktı. Ünlü sanatçı en keyifli şarkılarını seslendirirken, eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500