Reklamı Geç
Advert
Advert

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Akdeniz Girişimci İşkadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Figen Sayın ve Yönetim Kurulu üyeleriyle buluşmasında Muratpaşa’da ortak aklı ortaya çıkarmak için sivil toplum örgütleriyle işbirliğine büyük önem verdiklerini söyledi.

admin
Bu içerik 516 kez okundu.
Advert

Başkan Uysal, AGİDER Başkanı Figen Sayın ve Yönetimi Kurulu üyeleriyle makamda bir araya geldi. Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi olarak kent yönetiminde ortak aklı ortaya çıkarmak için sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğine büyük önem verdiklerini söyledi.

Özellikle kadınlar tarafından kurulmuş, kadınlarını etkin olduğu sivil toplum örgütlerinin toplumun bazı derin yaralarına temas etmekte daha duyarlı davrandığını dile getiren Başkan Uysal, “Zeytinköy ve bölgesinde kadın emeğini değerlendirmek üzere hayata geçirdiğimiz bir çalışmada proje ortaklarımızı TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği oluşturuyor” diye konuştu.

Benzer şekilde kadına yönelik şiddetle mücadele için oluşturulan Al Yazma Grubumu içinde önemli kadın derneklerinin yer aldığını aktaran Başkan Uysal, her türlü projede sivil toplum örgütleriyle işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.     

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X