Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Film izlemekten keyif alan Antalyalı sinemaseverler Terrracity Lara CinemaPink salonunda buluştu. 1994 yılından bu yana Türkiye’de 200’ün üzerinde sinema salonu yapan ve işleten CinemaPink, Terracity Lara’da teknoloji ve konforun birleştiği salonda “Karayip Korsanları-Salazar’ın İntikamı” adlı film ile bir kez daha sinemaseverlere merhaba dedi.

admin
Bu içerik 348 kez okundu.
Advert

Terracity Lara CinemaPink’te sinema gösterimlerinin başlaması nedeniyle bir kokteyl düzenlendi. Film gösterimi öncesinde düzenlenen kokteyl ve film gösterisine Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, Antalya iş, sanat ve kültür dünyasının tanınmış isimleri ve sinemaseverler katıldı. Keman ve Çello’dan oluşan trio’nun çaldığı müzik eşliğinde keyifli geçen kokteylin ardından “Karayip Korsanları-Salazar’ın İntikamı” adlı filmin ilk gösterimi gerçekleştirildi.

 

Terracity Lara yöneticisi Gözde Hoşten, film gösterimi öncesinde yaptığı konuşmada Premium Alışveriş Merkezi unvanına sahip, dünyanın sayılı markaları, 180 mağazası, 30 restoranı ve modern mimari dokusuyla Antalya’nın gözde yaşam merkezi olan Terracity bünyesinde yer alan CinemaPink’in sezonun en güzel filmlerini Antalyalılarla buluşturacağı müjdesini verdi. Gözde Hoşten, CinemaPink’in kaliteli hizmet anlayışından taviz vermediğine dikkati çekti, Antalyalıların teknoloji ile konforun birleştiği bir salonda sinema keyfini yaşamaları için hiç bir fedakârlıktan kaçınmadıklarını söyledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X