Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert
Advert

 İSTEK’Lİ 8. SINIF ÖĞRENCİLERİN LİSEYE GEÇİŞ BALOSU

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri, ortaokuldan lise yaşamına geçmenin sevinciyle düzenlenen “Liseye Geçiş Balosu”nda bir araya geldi.

 İSTEK’Lİ 8. SINIF ÖĞRENCİLERİN LİSEYE GEÇİŞ BALOSU
 İSTEK’Lİ 8. SINIF ÖĞRENCİLERİN LİSEYE GEÇİŞ BALOSU admin
Bu içerik 722 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Velileri ve öğretmenleri ile birlikte Titanic Beach Lara Hotel’de bir araya gelen İSTEK’li öğrenciler, liseye geçmenin sevinci ile ailelerine de duygu dolu anlar yaşattı.

Liseye Geçiş Balosunda, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Kurucu Başkanı Mustafa Koca, Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Lara (Merkez) Kampüs Müdürü Habip Cantez, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Arıcı, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve davetliler toplam 150 8. sınıf öğrencisinin sevinçlerine ortak oldu.

Programda, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Lara (Merkez) Kampüs Müdürü Habip Cantez ve öğrenciler adına 8. sınıf öğrencilerinden Dilara Velioğlu bir konuşma yaptı.

Okul Aile Birliğinin düzenlediği "Liseye Geçiş Balosu"nda gönüllerince eğlenen öğrenciler, orkestranın seslendirdiği şarkılarla da coştu.

Balo, pasta kesiminin ardından öğrencilerin hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X