Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

“Dört mevsim Antalya” konulu 5.Ulusal Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni 26 Mayıs’ta Deepo Outlet Center’da yapıldı.

admin
Bu içerik 905 kez okundu.
Advert

Deepo Outlet Center’ın sanata verdiği değeri toplumla paylaşmak üzere 5.sini düzenlediği Ulusal Fotoğraf yarışmasına katılım oldukça fazlaydı. Toplam 2000’ e yakın fotoğrafın katıldığı yarışmada 25 eser sergilenmek üzere Deepo Outlet Center’da yerlerini aldı.

Fotoğraf yarışması Birincisi Mehmet Tolunay olurken, ikinciliği Tahir Akay ve Üçüncülüğü Murat Varol kazandı. Mansiyon ödülleri Özen Burcu Yüceşen, Hüseyin Bostancı ve Gökay Özdemir’in oldu.

Sergiyi 26 Mayıs – 11 Haziran tarihleri arasında Deepo Outlet Center’da görebilirsiniz.

Deepo Outlet Center, Antalya’nın doğal güzelliklerini ön plana çıkarmak amacıyla 2017 yılı fotoğraf Yarışmasının adını “Dört mevsim Antalya” olarak belirlemiş.

 

Deepo Outlet hakkında

Müşteri servisi, otobüs ve tramvay ile ulaşım imkânları bulunan alışveriş merkezine yapımı tamamlanan ve tramvay yolu üzerinde bulunan alt geçit ile Antalya şehir merkezinden kolayca ulaşılabilmektedir.  Alt geçidi binek araçlar kullanabilmektedir.

 

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım A.Ş’ nin yatırımlarından biridir. 2004 yılında kurulan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, 365 gün fabrika fiyatlarıyla indirimleri, bünyesindeki 90 mağaza, Restaurant-Cafeleri, 1500 araçlık açık/kapalı otopark, çocuklar için Lunaparkı ile yerli ve yabancı müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

 

Düzenlediği aktivitelerle bir yaşam merkezi de olmayı misyon edinmiş olan Deepo AVM, 7’den 77’ye her kesimden insan için önemli bir buluşma noktasıdır. Ticari anlamda elde ettiği başarıyı sosyal aktivitelerle de perçinleyen Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, on binlerce insanın hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X