Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Terracity AVM’nin “Geleceğe pedallıyoruz” ve “Pedalları çevirin, çocukları sevindirin” sloganları ışığında başlattığı Bisiklet Etkinlikleri tüm hızıyla devam ederken, kız çocuklarının bisiklet sürmede erkek çocuklardan daha istekli ve azimli oldukları görüldü. Etkinliklerin başladığı Mayıs ayının ilk haftasından bu yana 4 saat ders alan çoğu kız 134 çocuk, hem sürüş hem de bisiklet montajı eğitimini başarıyla tamamladı ve sertifikalarını aldı.

admin
Bu içerik 341 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya Bisiklet Derneği’nin profesyonel bisiklet sürücüleri tarafından hafta sonları ilk kez bisiklete binenler için verilen “Büyükler sürüş, küçük çocuklar sürüş ve montaj eğitimine” ilgi her geçen gün daha da büyüyor. Özellikle kız çocuklarının yoğun ilgi gösterdiği bisiklet sürüş ve montaj eğitimine geçen 4 hafta sonunda 134 çocuk katıldı, çocukların tamamı bisiklet sürmeyi ve bisiklet söküp takmayı öğrendi.

Kadınlar da istekli ve azimli

Terracity Bisiklet etkinlikleri kapsamında bisiklet kullanmayı bilmeyen büyükler için hafta sonları Pazar günü verilen eğitimlere ise kadınların erkeklere göre daha istekli ve azimli oldukları gözlendi. Eğitimlere katılan yaşları 40 ve üzeri 12 kadın sürüş eğitimlerini tamamladı ve sertifikalarını aldı. Haziran ayının 24’üne kadar devam edecek olan Bisiklet Sürüş ve montaj etkinliklerine daha fazla büyük ve çocuğun katılması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X