Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

11 ayın sultanı Ramazan ayı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, bir birinden ünlü sanatçıların sahne alacağı konserlerle de Ramazan etkinliklerinin startını veriyor.

admin
Bu içerik 360 kez okundu.
Advert

Konyaaltı Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda dolu dolu bir Ramazan programıyla bölge halkını kucaklıyor. Ramazan ayının bölgede huzur içinde geçmesi için tüm hazırlıkları tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, geleneksel Ramazan etkinlileriyle de bir birinden ünlü bir çok sanatçıyı bölge halkıyla buluşturuyor.

Konyaaltı Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri 2 Haziran Cuma günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nda sahne alacak olan Türk Sanat Müziğinin sevilen ismi Zekai Tunca’nın muhteşem konseriyle başlıyor. 3 Haziran Cumartesi günü ise Ali Çakar sahne alıyor.

9 Haziran Cuma günü ise sıra gecesi ile Nihat Akçer, 10 Haziran Cumartesi günü Nursaç Doğanışık Antalyalılarla buluşuyor. 16 Haziran Cuma günü Çiğdem Gürdal, 17 Haziran Cumartesi günü ise Nuray Hafiftaş sahne alıyor. Etkinlikler 23 Haziran Cuma günü sahne alacak olan İbrahim Can’ın muhteşem konseriyle son bulacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nda düzenlenecek tüm konserlerin saat 21.00’de başlayacağını dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, şöyle konuştu; “Geleneksel Ramazan eğlenceleri, yarışmalar, gösteriler ve konserler düzenlenecek. Ramazan coşkusunu vatandaşlarımız ile birlikte yaşayacağız. Her yıl düzenlediğimiz etkinliklere halkımız yoğun bir ilgi gösteriyor. Vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda bu şenliklerimiz büyüyerek devam edecek.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X