Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

T.C.M.E.B. Özel Önder Altıntaş Sanat Merkezi Resim Bale ve Müzik Kursu bu yıl yedincisini  düzenlediği Yılsonu gösterisi gala gecesini  AKM Kültür Merkezi Salonunda büyük bir coşku ile gerçekleştirdi.

admin
Bu içerik 675 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Barış Kuşu ve Görsel Şölen

 

Barış temalı gecenin açılışında barışı temsil eden beyaz güvercinler gösteride yer aldı. Bale bölümü öğrencileri beyaz güvercin kıyafetleri ile izleyenleri büyüledi. Aynı gün AKM fuaye alanında açılan sergide ise barış güvercini resimleri yer aldı. Çocuklarını ayakta alkışlayan veliler, sahnedeki performanslarıyla göz dolduran öğrencilere, gösteri sonundaki Sözü ve bestesi kursun kurucusu Önder Altıntaş’a ait olan 'Sanat Marşı ardından Onuncu yıl Marşına eşlik etti. Gecenin finalinde temsili barış kuşu uçuruldu.

 

 

Çocuklarının başarısıyla gurur duyan anne- babalar, mutlu bir akşam yaşamanın keyfini yaşadılar. Sanat Merkezinin kurucusu Önder Altıntaş, sanatın kazandırdığı yaratıcılığın, düşünce aktarımının, ifade özgürlüğünün, el becerilerinin, kültür birikiminin yaşamın her alanında kendini gösterdiğini belirtti. Öğrencileriyle gurur duyduğunu da ifade eden Altıntaş, "Çocuklar sanat eğitimi yoluyla kazandıkları bilgi ve becerileri uygulayabilme, sorumluluk alabilme, iletişim kurabilme, ekip halinde çalışabilme gibi daha birçok yeteneğe sahip oluyor" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X