Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ZİCEV Vakfı  okulunda yeni mutfağına kavuştu.(IWSA)Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Canan Ekim ve ÖZEY İnşaat Ltd A.Ş. sahibi eşi Ömer EKİM tarafından yeniden yapılan mutfak torunu DEFNE EKİM adıyla tefriş edildi.  

admin
Bu içerik 317 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Mutfağın sanayi tipi Bulaşık makinası da Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneğinin katkılarıyla alındı. Dernek Başkanı İclal Dağlı de “Ziçev ile güzel bir iletişim kurduklarnı ve bunun ortak çalışmalarla devam edeceğini söyledi”. 

Kardeş dernek olarak her zaman destek verdikleri ZİÇEV okulunun mutfak açılışını bugün Ekim ailesi ile birlikte ZİÇEV in kendi binasında Vakfın Başkanı Lütfiye Akbaş ve Yönetim kurulu ile birlikte açtılar. Mutfağa ismi verilen Küçük Defne Ekim de okul öğrencilerine üstünde kendi resmi olan bir pasta ikram etti. Antalyanın tanınmış firmalarından biri olan ÖZEY İnşaat Ltd A.Ş. sahibi Ömer EKİM “böyle  desteklerin örnek olması ve torununa ilerde güzel bir hatıra bırakarak bu tür konularda duyarlılığını arttırmak amacıyla bu anlamı adımı attığını” söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X