Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Bisiklet kullanımında bilinç ve farkındalık yaratmak amacıyla “Geleceğe pedallıyoruz” ve “Pedalları çevirin, çocukları sevindirin” sloganları ışığında bir dizi etkinlik düzenleyen Terracity AVM, bu etkinliklerin sosyal boyutunu da düşündü.

admin
Bu içerik 432 kez okundu.
Advert

Mayıs ayı itibarı ile başlayan, bisiklet kullanmayı bilmeyen büyüklere ve küçüklere Antalya Bisiklet Derneği (ANTBİSDER) denetiminde bisiklet sürüş, küçüklere bisiklet sürüş ve montaj eğitimleri verdiren Terracity AVM, geçtiğimiz hafta da çocuklara karne sevinci ile birlikte “Pedalları çevirin çocukları sevindirin” projesi kapsamında 100 bisiklet dağıtmıştı.

Etkinliklerin sosyal boyutunu da düşünen Terracity AVM’de 17 Haziran günü bir seminer düzenlenecek. Bisiklet tutkunlarının yakından tanıdığı bir isim olan ve İzmir’de çok sayıda kadının katıldığı “Süslü Kadınlar Bisiklet Turu” organizasyonunun yaratıcısı ve koordinatörü olan Sema Gür, Terracity AVM’de “Hayatı Yavaşlat” konulu bir seminer verecek.

2013 yılında İzmir’de “Süslü Kadınlar Bisiklet Turu” adlı bir organizasyon gerçekleştiren ve daha sonra Türkiye’de 24 ilde aynı anda binlerce kadının bisikletleri ile katıldığı bir sivil inisiyatif hareketine dönüşen projenin yaratısı ve koordinatörü olan “Uçan Tekerlek” lakaplı İzmir Amerikan Kız Koleji öğretmenlerinden Sema Gür’ün konuşmacı olarak katılacağı renkli sohbete değerli katılım ve desteğinizi bekler, saygılar sunarız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X