Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Kurulduğu günden bu yana alışılmışın dışında bir sivil toplum modeli çizen KONGED, geçtiğimiz günlerde 1500 misafirin katılımıyla gerçekleşen iftar programında göreve getirilen 7 yeni ilçe başkanını da tanıttı.

admin
Bu içerik 1143 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yaklaşık 3 saat süren program ilk olarak kuran tilaveti ve semazen gösterisi ile başladı. Sunuculuğunu sevilen isim Bülent Uçma’nın gerçekleştirdiği programda derneğin İlçeler Koordinatörlüğü görevini yürüten Galip Kendirci; “Bugün, Finike, Serik, Korkuteli, Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez ve Döşemaaltı ilçe başkanlıklarımızla beraber KONGED markasını Antalyamızın 19 ilçesine taşımak için bir miladı başlatıyoruz” şeklinde konuşarak yakın zamanda derneğin diğer ilçelerde de temsilcilikler vereceğini müjdeledi.

 

Kurulduğundan bugüne güçlü bir büyüme ivmesi yakaladıklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu ise; “Biz bu cennet ülke için gözümüzü çoktan kararttık, rol model bir sivil toplum profili çizdiğimize inanıyoruz ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla beraber vicdanlara dokunan etkinliklerle beraber bugüne kadar hayal dahi edilmemiş etkinlikleri KONGED ile Antalya’ya kazandırmak arzusundayız” diyerek hedeflerini paylaştı.

 

Öte yandan göreve gelen 7 İlçe Başkanı da tanıtım konuşmalarını yaparak, misafirler ile ilçelerine dair planlamalarını paylaştılar. KONGED’in göreve yeni gelen ilçe başkanları ise şu şekilde; Konyaaltı İlçe Başkanlığına Behzat Savaş Teksöz, Muratpaşa İlçe Başkanlığına Süleyman Davut Ertuş, Kepez İlçe Başkanlığına Mehmet Tan, Korkuteli İlçe Başkanlığına Fatma Kavukçu, Finike İlçe Başkanlığına Neylan Koyuncu, Döşemealtı İlçe Başkanlığına Süleyman Uzguç ve Serik İlçe Başkanlığına ise Burak Öztürk getirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X