Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

REAL Madrid Futbol Akademisi, Serik İlçesi Belek Turizm Bölgesi´nde 6- 17 yaş arası çocuklara futbol eğitimi verecek.

admin
Bu içerik 345 kez okundu.
Advert

Dünyanın en prestijli futbol kulüplerinden Real Madrid, Belek´te yer alan Regnum Carya Golf&Spa Resort Otel´de futbol akademisi açtı. Real Madrid Vakfı Futbol Akademisi tarafından 19 Haziran´dan itibaren Regnum Carya´da düzenlenecek eğitimlere, 6- 17 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek. Eylül ayına kadar devam edecek eğitimlerde, Real Madrid Akademi´nin antrenörleri, haftanın 5 günü, akademiye katılan çocuklarla bire bir ilgilenecek. Hafta boyunca en fazla 75 çocuğun katılabileceği eğitimler sonrasında katılımcılara Real Madrid Futbol Akademisi diploması verilecek. Genç futbolcular diplomaları ile Real Madrid Akademisi merkezindeki eğitim ve maçlara da katılma hakkı kazanacak.

Regnum Carya Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Üstertuna, spor turizmini artırmaya yönelik pek çok çalışma yürüttüklerini, futbol akademisinin de bu çalışmalardan biri olduğunu vurguladı. Daha önce Chelsea ile benzer bir işbirliği yaptıklarını hatırlatan Üstertuna, şunları söyledi:

"Regnum Carya, kongreden, tatile, spordan iyi yaşama kadar pek çok alternatifi barındıran bir turizm kompleksidir. İçerisinde 3 profesyonel futbol sahası, tenis sahaları, 2 ayrı golf kulübü bulunan Regnum Carya, spor turizmine kurulduğu günden bu yana özel bir önem veriyor. Pek çok uluslararası önemli spor organizasyonuna, önemli kulüplerin kamp ve antrenmanlarına ev sahipliği yapıyoruz. Real Madrid futbol takımını da otelimizde kamp yapması için davet ettik" dedi.

Real Madrid Vakfı Yeni Projeler ve Bölge Müdürü Andrés Muntaner Borrajo ise "Real Madrid Vakfı´nın Türkiyede´ki ilk okulunu açmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Borrajo, "Bugün 73 ülkede eğitim gören 70 bin temsilcimizle çalışıyoruz. Spor sadece antrenman değil öğrenme ile de alakalıdır. Saygı, takım çalışması, motivasyon, efor ve kendini adama Real Madrid´in vazgeçilmez değerleri arasındadır ve bu değerleri dünya çapındaki tüm okullarımızda öğretiyoruz. Antalya´daki programımızla da birlikte bu yaz toplamda 41 ülkede 35 bin öğrenci yetiştirmeyi umuyoruz" diye konuştu.

Regnum Carya ve Sentido Zeynep misafirleri ile aynı aileden ikinci çocuğun katılımının indirimli olduğu akademi eğitimi, dışarıdan katılacak 6-17 yaş arası tüm çocuklara da açık olacak. Akademiye katılan gençlere Real Madrid ve Regnum Carya logoları bulunan forma, şort ve çoraplar da akademi tarafından hediye edilecek. Real Madrid Futbol Akademisi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 44 64 23 numaralı telefonu arayabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X