Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi tarafından düzenlenen ve ANTASED (Antalya Aile Sağlığı Elemanları Derneği) üyelerinin konuk olduğu iftar yemeği Akra Hotel’de düzenlendi.

admin
Bu içerik 452 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Medical Park Antalya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü hekimlerinden Yrd. Doç. Dr. Melek Büyükkınacı, Op. Dr. Mine Erdoğan Yılmaz ve Op. Dr. Ayhan Yılmaz sunumlarını gerçekleştirdi. İftar yemeği öncesi gerçekleşen sunumlarda; kadın hastalıkları, genital estetik, normal doğum ve kordon kanı saklama konularında sunumlarını gerçekleştirerek dernek üyeleri bilgilendirildi. Aile sağlığı elemanları ayrıca sunum sonrasında merak ettikleri konular hakkında hekimlerle sohbet etti.

Medical Park Antalya Hastane kompleksi genel müdür yardımcısı uğur Kirez, başhekim Yrd. Doç. Meltem demir, kurumsal pazarlama müdürü Selda Kuzu’nun da yer aldığı iftar yemeğinde ANTASED başkanı Ergül Özçelebi ve Medical Park Antalya Hastane kompleksi genel müdürü Sebahattin Tanas, ANTASED üyeleri ve birinci derece yakınlarının Medical Park Antalya hastanesinde indirimli sağlık hizmeti alabilmesi için imza protokolü düzenlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X