Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Antalya kadınlarının turizme pozitif bir etki sağlamak amacıyla hazırladığı Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Turizm projesi kapsamında hazırlanan IWAB Sanat ve Alışveriş Şenliği, otellerin yoğun katılımı ile değişik otellerde Türk kültür ve sanatını tanıtıyor.

admin
Bu içerik 300 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Her zaman özgün konsepti ile kendi gündemini yaratan Kadınlar Çiçek Açıyor etkinliklerinde kadınlar kendi ürettikleri ürünlerin tanıtımını yaparken, katılan Sanatçılar ve Zanaatkarlar cam, keçe, resim, telkâri, ebru sanatlarını canlı performans ile sunuyorlar.

Geçtiğimiz günlerde TUI Magic Life Waterworld ve TUI Magic Life Belek’de ev sahipliğinde büyük bir çoşku ile kutlanan Şenlik otel misafirleri tarafından da çok beğenildi.

Kadınlar Çiçek Açıyor Projesi Başkanı Hatice Bozkurt, yaz boyu otellerden aldıkları davetler ile bu etkinlikleri üretken ve sanatkar kadınlarımızla birlikte sürdürerek, dünya çapında Antalya imajına olumlu katkı sağlamayı hedeflediklerini, bunun yanı sıra özellikle çeşitli kurslarla eğitim alarak kendini geliştiren ev kadınlarımızın istihdamına da bir katkı sağlaması için bu projeyi yaygınlaştırmak istediğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X