Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek uluslararası senkronize yüzme şampiyonası, Muratpaşa Belediyesi’nin organizasyonunda 7 – 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilecek şampiyonaya 4 ülkeden 10 takım katılacak.

admin
Bu içerik 260 kez okundu.
Advert

Muratpaşa Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Yüzme Federasyonu’nun destekleriyle Türkiye’de ilk kez düzenlenen uluslararası senkronize yüzme şampiyonasına ev sahipliği yapacak. ‘Antalya Synchro Cup – Muratpaşa’ 7 – 9 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek.

Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilecek şampiyonaya aralarında Türk Milli takımının da yer aldığı 4 ülkeden 10 takım katılacak. Şampiyonada, Türkiye’den Milli Takım’la birlikte Marmara Üniversitesi, İstanbul Su Sporları, İTÜ Vakfı Okulları, Eskişehir Gençlik ve Spor Kulübü, Anabilim Spor Kulübü yer alacak. Ukrayna’nın 2 takımla katılacağı şampiyonada Gürcistan ve Sırbistan’dan da birer takım madalya için yarışacak.

Antalya Synchro Cup – Muratpaşa; solo, düet, takım ve combo olmak üzere 4 ayrı branşta gerçekleştirilecek. Yarışlar, combo branşı hariç, 8 yaş altından başlamak üzere 6 ayrı kategoride düzenlenecek. Comboda ise yarışlar 12 yaş altından başlayacak ve 4 kategoride gerçekleştirilecek.     

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X