Advert
Advert
Netflix'im, Sevdiceğim...
Pelin Köksalan

Netflix'im, Sevdiceğim...

Bu içerik 114 kez okundu.
Advert

Gitme dur ne olursun, gitme kal yalan söyledim. Doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim. Aramızda yaşanacak, yarım kalan birşeyler var. Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim.                   

Vallahi sevgili Sezen Aksu bilmiş de bana yazıvermiş. Oysa ki daha yeni birbirimize bağlanmaya başlamıştık. Aramızdan su sızmıyordu. Kocam isyan etse de; çoğu geceler seni tercih ediyordum. Uyumak nedir bilmiyor, ille de senle günü ağartıyordum. Çoğu zaman işe kanlı gözlerle gitsem de, olsundu... Seni seviyordum ve senden vazgeçemiyordum. Ansızın duydum ki; RTÜK bizi kıskanmış. Seni benden koparacak. Zalim planlara başlamış. Aramızdaki muhabbeti çekememiş olsa gerek.                                                         

Çok geriye gitme; bir sene öncesine kadar televizyonda bir bölüm dizi seyredeceğiz diye yüzlerce reklam ezberlemedik mi? Dizinin bir sonraki bölümünü dert içinde beklemedik mi? 'Aşk-ı Memnu' 'Behlül' ve 'Bihter'in öpüşmesini beklerken dokuz doğurmadık mı? 

Sonra bir güneş gibi sıcacık girdi evlerimize NETFLIX. Çekirdeğimizi aldık kucağımıza, soluksuz izledik saatlerce. Bir taraftan çitledik, bir taraftan bölüm atladık. "Ohhh beee dünya varmış" dedik.         

Çok sevgili RTÜK'cüm. Kıskanma mutluluğumu. Çekip alma benden sevdiceğimi. Yap şu deli kıza bir kıyak...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500