izmir bayan escortlar

Advert
Advert
Advert
SEVGİ
Miray Koraltürk

SEVGİ

Bu içerik 1617 kez okundu.
Advert

Bir Kızılderili atasözü şöyle der; Dünyaya geldiğin zaman sen feryat ediyordun, herkes bayram ediyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, ayrıldığın zaman herkes feryat etsin ve sen bayram et.

Yaradan insanı aleme sevgiyle gönderdi. İki kalbin sevgisinden doğduk ve sevgiyle yetişip hayata tutunmaya çalıştık. Nerede sevgi varsa orada canlılık, hareket ve heyecan vardır. Nerede karamsarlık, öfke varsa orada da yokluk başarısızlık ve çaresizlik vardır.

Sevgi, buluşma, kaynaşma, paylaşma, dayanışma eğilimidir. Geçen çok sevdiğim bir hocamla konuşma esnasında şunu öğrendim; Elektronların, atom ve elementlerin örgülenişi sevgiden doğarmış. Her zerre sevdiğinin etrafında döner durur ve sevdiği zerreye tutulurmuş. Dalga sevgiden titrer, rüzgar sevgiden esermiş. Cansızda görünseler, iki zerrenin bir araya gelişi sevgidendir. Arılar sevgiyle bal üretir, ağaçlar sevgiyle meyveye dururlar. Sevgiyle yapılan her işin sonunda başarı ve mutluluk doğar. Kişilere bir bakın eğer işini sevgiyle yapıyorsa başarıda otomatik peşinden geliyor. Sevgi olmayan işte ise negatif sonuçlar doğuyor.

Sevgi aleminin özü, anlamı, amacıysa, hayattaki başarımızın da temeli olacaktır. Dünyaya Yaratanı ve yarattıklarını sevmek için gönderildik. Her şey kalp için, kalp de sevgi için yaratıldı.

Kalbimizden sevinç, hayatımızdan hareketlilik, davranışlarımızdan ahlak, bakışlarımızdan tebessüm eksik olmasın.

Sevgi dolu günler…

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X