Advert
Advert
Advert
MERHABA…
Caner Yılmaz

MERHABA…

Bu içerik 3070 kez okundu.
Advert

Yaz dediler yazalım dedik. Oturdum düşündüm ‘‘Ne yazayım?’’ diye, ‘‘Ne yazabilirim?’’ diye. Aslında birçok alternatif var… Eledim eledim iki maddeye düşürdüm. Birisi şu anki işimle ilgili yani Antalya'daki gece hayatı. Diğeri de ilk göz ağrım futbol. Sonunda kararımı verdim ve ilk göz ağrımla ilgili yazılarımı yazmaya karar verdim. Tabi ki bu kararım Antalya gece hayatı ile ilgili yazı yazmayacağım anlamına gelmeyecek ve ilerde bu konuya da değineceğim. Zaten dört senedir işletmesini yaptığım Çatı Restoran’daki yaşadıklarımı yazmaya başlasam koca bir kitap olur. Bunlardan küçük anekdotları kimseyi üzmeden kırmadan sizlerle paylaşacağım.

Neyse biz ilk aşkım olan futbola dönelim… Yıllarca Antalyaspor’da hem futbolcu olarak hem de antrenör olarak hizmet verdim. Bu yüzden yazılarımı çok sevdiğim Antalyaspor hakkında yazmaya karar verdim. Aynı zamanda başkanlığını Sayın Avukat Aziz Çetin’in yaptığı büyük Antalyaspor Derneği Yönetim Kurulu Üyesiyim. Yoğun iş tempomdan arta kalan zamanlarımda derneğimizin yapmış olduğu faaliyetlere katılmaya çalışıyorum. Bu derneğe üye olmamın birçok sebebi var. Hem futbolculuk hayatımda hem de normal iş yaşantımda bu kadar pozitif ve bu kadar kendini Antalyaspor’a adamış bir dernek daha görmedim. Yaptığı faaliyetler anlatmakla bitmez. Derneğimizin tek hedefi Antalyaspor’a neler katabiliriz, nasıl faydalı olabiliriz… Kısaca Antalyaspor’dan alan değil Antalyaspor’a hep bir şeyler nasıl katabilirimin pesinde koşan bir dernek olması. Bu kısa açıklamadan sonra Antalyaspor’umuza ilgili birkaç noktaya değinmek istiyorum. Sezona kötü başlayan takımımızda başkan ve yönetimin almış olduğu kararla teknik direktör değişikliğine gidildi. O kaos ortamında takım küme mi düşecek, halimiz ne olacak diye düşünülürken yapılan bu değişiklikle Rıza Çalımbay ve ekibi takımımızın başına getirildi. Bu dakikadan sonra Antalyaspor inanılmaz bir performansla herkesi şaşırtırcasına mükemmel bir performans sergilemeye başladı. Bütün futbol camiası ‘‘Acaba Antalyaspor Avrupa kupalarına katılabilir mi?’’ diye düşünmeye başladı. Bu arada on altı maçlık periyotta üç mağlubiyet, üç beraberlik, on galibiyet alan hem Antalyaspor yönetimini hem Rıza Çalımbay ve teknik heyetini aynı zamanda tüm futbolcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Bundan sonra maçları daha değişik bir gözle izleyeceğim ve orada gördüklerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Bana bu fırsatı veren Sayın Alaattin Özuzun’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım… Bundan sonraki yazılarımda daha detaya inerek sizlere elimden geldiğince maçların analizini yapmaya çalışacağım.

Görüşmek dileğiyle hoşça kalın, dostça kalın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X