Advert
Advert
Advert
RİZE – BEŞİKTAŞ
Caner Yılmaz

RİZE – BEŞİKTAŞ

Bu içerik 1634 kez okundu.
Advert

Büyük Antalyaspor Derneğimizin tüm organizasyonunu üstlenmiş olduğu Rizespor deplasmanı başından sonuna mükemmel bir organizasyon oldu. Organizasyonda emeği geçen Büyük Antalyaspor Dernek Başkanı Sayın Aziz Çetin ve Yönetim Kurulu Üyelerine ve bu deplasmanda bizi yalnız bırakmayan tüm Büyük Antalyaspor Derneği üyeleri ve Antalyaspor'a gönül vermiş taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Açıkçası bu kadar katılım olacağını biz de düşünmüyorduk. Ama bu düşüncemizin yanlış olduğunu uçağa bindiğimizde anladık. Antalyaspor Kulüp Başkanı Sayın Ali Şafak Öztürk birçok deplasmana gittiklerini ama hiç bu kadar dolu bir uçak görmediğini uçaktan anons yaparak bizlere onurlandırdı ve Büyük Antalyaspor Derneği’ne yapılan bu organizasyonla ilgili teşekkürlerini sundu. Rize’deki deplasman ile ilgili söyleyecek küçük anekdotlarım olacak.

Kafilemizi Rize’de otelinde ağırlayan Suada Otel  sahibi Sayın Orhan Akpulat ‘a ve personeline  sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Maça gelince deplasmana giderken herkesin kafasında soru işaretleri vardı. Defanstaki eksiklikler konuştuğum herkesin gözünü korkutuyordu . Ama maç hiç kimsenin ummadığı kadar kolay oldu. Ta ki Rizespor’dan oyuncu atılana kadar. Rizespor’dan oyuncu atıldıktan sonra Antalyaspor önde olmanın verdiği güvenle maçı böyle bitirebilir miyim endişesine kapılınca maç zora girdi. Neyse ki korkulan olmadı üç puan alarak şehrimize mutlu olarak geri döndük. Maçta gözüme çarpan  en  önemli etken bir ara camia tarafından eleştirilen Samuel Eto’o nun ne  kadar büyük futbolcu olduğunu tekrar görmek oldu . 36 yaşın vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile sahada takımı çok iyi organize etti. Sonuçta her şeyin mükemmel olduğu bir organizasyonda deplasmandan alınan üç puan ballı kaymak oldu ve önümüzde Beşiktaş’la oynanacak olan çok önemli maç daha dönüşte uçakta herkesin konuştuğu tek konu haline geldi.   

Takvimler 19 Mart 2017 pazar gününü gösterdiğinde çoluk çocuk stada doğru gittiğimizde gerçekten inanılmaz görüntülerle karşılaştık. Stadyumda iğne atsan yere düşmezdi. Antalyaspor kulübümüzün bütün izleyenlere tahsis ettiği bayraklarla Stadyum tam bir karnaval yerine dönmüştü. Maçın çok kaliteli, bol gollü geçeceğine inandığımız bir atmosfer vardı. Çünkü her iki takımın da bir hedefi vardı. Ama hiçbir şey istediğimiz gibi olmadı. Maçta ne kalite, ne hedefi olan iki takım, ne de gol vardı. Açıkçası maç,  tribünleri tıklım tıklım dolduran seyirci için tam bir hayal kırıklığı yaşattı. Beşiktaş on kişi kaldıktan sonra ben Avrupa hedefi olan Antalyaspor’umuzun risk alarak Beşiktaş'ın üzerine dalga dalga gideceğini düşünüyordum. Ama hiçbir şey düşündüğümüz gibi olmadı. Sonuçta maçtan kazanan olmadı, kaybedilen iki puanın telafisi önümüzdeki maçlara kaldı. Daha hiçbir şey bitmiş değil. Antalyaspor oynadığı her maçı kazanabilecek güce ve performansa sahip bir takım, yeter ki o takım bunun farkında olsun. Şimdi sıra önümüzdeki maçlarda... İşin  gücün rast gelsin Antalyaspor.

BİZ SENİ İSTANBUL’UN BOĞAZINDA DEĞİL ANTALYA’NIN GÜNEŞİNDE SEVDİK.. .                     

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X