izmir bayan escortlar

Advert
Advert
Advert
KUYU BEBEK
Nazan Şekerkaya Kılıç

KUYU BEBEK

Bu içerik 2032 kez okundu.
Advert

Başlıktan da anlaşıldığı üzere bu hafta gündemi meşgul eden kuyudan yavru köpek kurtarma konusunu ele alacağım...

Evet 70 metrelik sondaj kuyusuna düşen yavru köpeği kurtardık. Artık yuvası olduğu gibi birde işi var. Bu operasyonda emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim bir köpek sever olarak.

Bir yavru kurtarıldı. Peki ya diğerleri? Sokaklarda kontrolsüzce çoğalan, belediyelerin barınaklarda yer yok diye alamadığı, sokaklarda büyümeye çalışan, ana yollarda araba altında kalıp ezilen diğer köpeklere ne olacak?

Benim 2 köpeğim var birini başka bir şehirden sokağa düşmesin diye bir arkadaşım gönderdi. Diğeri ise sokaktan geldi. Üstelik saf bir ırk ve sokağa bırakılmış. Uzun süre sahibini aradık bulamayınca da sahiplendik. Ben yaptım ama herkes aynı fikirde olmuyor. Köpek alacaksam yavru olsun istediğim cins olsun diyorlar sonrası malum.

Lütfen ne kadar severseniz sevin köpek almadan önce iyice düşünün. Hatta varsa bir arkadaşınızın köpeğini bir haftalığına misafir edin ve kendinizi deneyin. Büyük bir sorumluluk. Sıkılınca bırakılacak bir oyuncak değil. Ortalama 10-15 yıl ömrü olduğunu hesap ederek yola çıkın.

Ve en önemlisi sizin dünyanız oldukça geniş; arkadaşlarınız, işiniz, sosyal hayatınız, akrabalarınız, komşularınız var. Onların ise tek dünyası sadece sizsiniz. Sizin ayıracağınız kısacık zaman için gözünüzün içine bakıp sizi tüm sosyal aktiviteniz bitene kadar bıkmadan bekleyecek ve sizi koşulsuz sevecek...

 Maalesef sokaklar hayvan dolu ve çoğu aç. Lütfen biraz duyarlı olalım ve bu çoğalmayı elimizden geldiği kadar aza indirelim.

Bir başka konuda görüşmek üzere…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X