izmir bayan escortlar

Advert
Advert
Advert
TAMAM MI, DEVAM MI?
Miray Koraltürk

TAMAM MI, DEVAM MI?

Bu içerik 921 kez okundu.
Advert

Yolun başında susup eskilerden soyunduktan ve önyargısız dinlemeye başladıktan sonra yavaş yavaş kendini ortaya koymaya başlar. Bu safhada kararımızı yeniden gözden geçirme ve yenileme imkanı tanıyor. Seçimin sorumluluğu bize ait olacak. Yolun meşakkatleri ve zorlukları da göz önüne alınarak kılavuz yeniden soruyor. Tamam mı devam mı?

Elbette devam…

Bizi bu yola aşk sürükledi. Ya da sürüklendik, sonuçta bir şekilde buradayız. Yolun kolay olmadığını elbette fark ettik ancak yola düşüren Rabbim yolda da yürütür. Bize düşen sadece bir adım. Ve en büyük sermayemiz ve enerjimiz de aşk. Bizi hayatta başarımıza ulaşmamızı sağlayan duygu aşk değil midir zaten…

Bugüne dek inandığımız ve vazgeçmekte direndiğimiz bir yığın inancın aslında koca bir endişe, vesvese olduğunu ve zihnimizdeki anlamlarının yenilenip yenileriyle değiştirilmesi gerektiğini görüp daha bir heyecanlanıyoruz. Kendi gerçeklerimizi kendi inançlarımızı nasıl da dayatmışız yıllarca, sonrada anlaşılmadığımızdan dem vurmuşuz. Bizi mutlu ya da mutsuz eden her şey karşılaştığımız olaylar değil aslında verdiğimiz tepkilerdir.

Son olarak yazımı şu satırlarla bitirmek istiyorum… Genç bir adam bir reklam ajansında getir götür işlerine bakıyordu. Bir gün yöneticisine gitti ve ‘Ben ayrılıyorum Baterist olacağım’ dedi. Yöneticisi ; ‘‘Bateri çaldığını bilmiyordum’’ dedi. O da cevap verdi; “Çalmıyorum ama çalacağım.’’ Bir kaç yıl sonra o genç adam, Eric Clapton ve Jack Bruce ile birlikte aynı grupta çalıyordu. Grubun adı “Cream”, adamın ismi Ginger Baker’dı.

İşi, yapıp yapmayacağını bilmeden başladı ve bitirdi. Çünkü bir hedefi vardı…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X