Advert
Advert Advert
Advert
ÇOCUKLARIMIZA DOKUNMA!
Derya Kazancı

ÇOCUKLARIMIZA DOKUNMA!

Bu içerik 621 kez okundu.
Advert

Her gün evden kapı önüne çıksa bile, sitede oynamaya çalışsa bile sürekli çocuklarımız tembihlere, uyarılara maruz kalıyorlar biz anne babalar tarafından. Oysa ki onlar sadece koşup oynayacak eğlenecekler... Korkuyorum, korkuyoruz, bu vahşi, cahil, acımasız gözü dönmüş insan adı altındaki yaratıklardan. Daha küçücük çocuk onlar ya! Nasıl yapabiliyorsunuz nasıl kıyabiliyorsunuz? Ben kendi çocuklarıma kızarken bile vicdanım sızlıyor, üzülüyorum ki siz acımasızca tecavüz edip katlediyorsunuz! Nasıl kıyabiliyorsunuz?

Ceylin, Ayşe, Mehmet, Fatih isim fark eder mi? Neticede küçücük savunmasız masum çocuklardan bahsediyoruz... Ben 10 yaşındayken marketler sayılı ve uzaktı. Ekmek almaya iki sokak ilerideki bakkala giderdim, korkmadan, tembihlenmeden! Okula yürüyerek gider gelirdim ama şimdi çocuklarımızı mümkün değil bırakın yürümeyi yalnız ASLA gönderemeyiz!

Yaz tatillerinde akşam olunca, karanlık çökünce hala sokakta koşturur oynardık. Şimdi ise çocuklar oynarken başlarında bekliyoruz, gözümüzün önünden ayırmıyoruz. Komşumuz bize çikolatalı ekmek verdiğinde afiyetle yerdik. Maalesef kendi çocuklarımızı kırk kere uyarıyoruz, kimselerden bir şey alma, yeme, içme diye!

Aslında bizler ne güzel büyümüşüz…

Ne kadar korumaya çalışsan da işte CEYLİN ve onun gibi gün yüzüne çıkmamış bir sürü çocuk. Ya tecavüz ediliyor ya da katlediliyor!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X