izmir bayan escortlar

Advert
Advert
Advert
İSTEMENİN GÜCÜ
Miray Koraltürk

İSTEMENİN GÜCÜ

Bu içerik 2323 kez okundu.
Advert

Çocukken, yüzlerce dilekte bulunmuştum. Çocukluğuma ait olan ve çoğunluğu itibariyle de gerçekleşmiş ve gerçekleşmekte olan bu dileklerimden sonra da bir yetişkin olarak yeni hayaller kurdum... Gerçektende bir insan için büyük hayallere sahip olmak ve onlara ulaşmak arzusunu taşımak çok önemli. Hayatta başarının peşinden gelmesini sağlıyor. Büyük hayallerimiz olduğunda, bu hayallere ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz kişilerle karşılar ve ayrıca bizi hayallerimize ulaştıracak tecrübeler kazanmış ve böylece hayallerimizi gerçekleştirecek düzeye ulaşmış oluyoruz. Hayallerimiz ne kadar büyük olursa, biz de zamanla o kadar büyük bilgi ve tecrübe kazanırız...

Kesinlikle emin olduğum bir şey var o da şu; Hayatında başarılı olmuş herkes size şu sözleri söyleyecektir: ‘kendinden emin bir şekilde ‘İstiyorum’ inanarak, güvenerek’ Bu gibi ifadeler, aslında farkında olduğumuz kapasitemizin etkisiyle dile getirdiğimiz ifadelerimizdir. Kararlılık ve içtenlikle istenildiği taktirde gerçekleşmeyecek hiçbir hayal yoktur. Yeter ki inanarak kendimize güvenerek pes etmeden hayallerimizin peşinden gidelim.

Mümkün olduğu kadar büyük hayaller kurun. Büyük hayalleri olan kişiler, cesurca yaşarlar ve dopdolu hayatlara sahip olurlar. Onlarında zaman zaman cesaretlerini yitirdikleri zaman olur ama eninde sonunda başarıya ulaşırlar.

En büyük işler büyük hayaller kurma özelliği olan insanlarca başarılmıştır.

Bir parça da olsa, umut, bizi daha büyük umutlara götürür ve önümüzde çeşitli fırsatların açılmasına yol açar.

Hayallerin ve umutların sürekli olarak büyüdükleri ve gerçekleştikleri bir hayatı sürdürmek güzel olmaz mıydı...? 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hayranı     2017-11-30 tebrik ederim her zaman ki gibi harikasın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X