Advert
Advert
Advert
BUGÜN NE GİYSEM?
Derya Kazancı

BUGÜN NE GİYSEM?

Bu içerik 1301 kez okundu.
Advert

Biz bayanlar ömrümüzün tam 1 yılını ‘bugün ne giysem?’ düşüncesine ayırıyormuşuz! Doğru değil mi sizce de? Bir yere giderken günde en az yarım saatimizi elbise dolabının karşısında geçirmiyor muyuz? Bir elbise çıkarıp giyiyoruz, acaba altına hangi ayakkabı giysem diye on dakikamızı da bu düşünceye harcadığımızı düşünürsek… topuklu mu olsun, düz mü yoksa spor ayakkabı mı giysem? Amaannn elbise olmadı çıkar, etek üstüne bluz yoksa gömlek mi? 

Of, bu da olmadı. Ben en iyisi blue jean giyeyim, üstüne ne giysem? Ayakkabı ne olsa acaba? 

Bir başka konu daha da var ki o da mağazalarda harcadığımız zaman… Alışveriş merkezine gittiğimizde mağazalardaki hemen hemen bütün sezon parçalarını çok beğeniriz. Dolayısıyla derin bir düşünce kaplar beynimizi; onu mu alsam bunumu alsam? Emin olamayız beğendiğimiz bütün parçaları alır geliriz. Çoğu zaman da bir modelin birkaç rengini… Alayım dursun, belki lazım olur düşüncesiyle!

Sıra ayakkabıcıda. Ay işte bu ayakkabı tam benlik diye aldığımız, eve gelince de o modelin birkaç renginin dolapta giyilmeyi beklemesine ne demeli? Sadece bize yönelik değil tabi ki bu durum. Erkeklerin yüzde yetmişi de bence bizim gibi. Onu mu giysem bunu mu, şunu mu alsam bunu mu diye mutlaka düşünüyor... Her şeyden önemlisi de bu Antalya sıcağında kendinizi nasıl hissediyorsanız öyle giyinin ve çıkın. İster şort tişört terlik isterseniz de :)

Sevgilerimle!

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X