Advert
Advert
Sezona Başlarken
Caner Yılmaz

Sezona Başlarken

Bu içerik 498 kez okundu.
Advert

Yeni sezon hazırlıkları başlıyor. Antalyamızı temsil eden bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Antalyasporumuz 45 puanla ligi 7'inci sırada bitirdi. Sezon içinde gidiş gelişler çok oldu ama sonuçta başarılı bir sezon geçirildi.
Yeni sezon bana göre çok iyi bir transferle başladı. Uzun süredir takip ettiğim ve keyifle izlediğim Aatif Chahechouhe kadroya katıldı. Benim düşünceme göre bu transfer, Antalyaspor'un kadrosuna katacağı daha da iyi transferlerin habercisi oldu. Bu transferler Antalyaspor'un seneye olan hedefini yukarılara taşıyacaktır. Ama şu unutulmamalıdır ki bu transferlerin yanına en ez 3- 4 tane genç futbolcu kesinlikle monte edilmelidir. Artık futbolda piyasa gençler üzerinde dönecektir. Bu hedef zaten maddi sıkıntı içinde olan kulübümüzün ileri senelerdeki yönünü belirleyecektir. Alt yapıya muhakkak önem verilmelidir. Ahbap, dost ilişkilerinin kesilmesi ve bilinçli bir şekilde futbolu gerçekten bilen ve anlayan kişilerin takımımızı yönetmeleri gerekmektedir. Sezon içinde yeniden göreve gelen Sedat Karabük'ün bilgi ve tecrübesi ile bu yönde hızla ilerleyeceğimize olan inancım sonsuzdur. 1 tane Antalyaspor var. Herkesin destek olması gereken. Yeni sezon da takımımızı en iyi yerde ve özellikle gençlerimizle görmek istiyoruz. 
Bu arada geçen sezon son maç şampiyonluğu kaybeden Serik Belediyesporumuza yeni sezonda başarılar diliyorum. 21'inde kongre var. Büyük bir ihtimal ve tek liste ile başkan seçilecek olan Av. Ramazan Kaçar'a da başarılar diliyorum. Sizleri iyi bir sezon sonunda bir üst ligde görmek istiyoruz.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500